Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 mitől fagy be?

Samsung galaxy s2 mitől fagy be?

Figyelt kérdés

Szóval kb 1hete vettem teljesen újonnan az S2-t.

tettem rá játékokat szám szerint 52db nincs 1 gb se.

Lényeg hogy pl facebookozok vagy játszok beszokott jönni egy ablak hogy lefagy a telefon pontosan nemtudom hogy írja és van 2lehetőség amire lehet nyomni Kényszerbezárás vagy Jelentés.

Nem tudom mitől lehet-e de eléggé idegesítő.


2012. ápr. 10. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Menü->Beállítások->Tárolóhely->A belső tároló címszó alatt ha a Rendelkezésre álló hely kevés, akkor ez a baj.

Egyébként néha érdemes ugyanitt, kettővel alá kukkantani a szabadítson fel helyet-re taperolni, és a gyorsító tából kitörölni mindent, illetve amit lehet, azt áttenni SD kártyára, ha nincs túl sok hely programoknak a telefon memóriában.

Note-nál nem tudom mennyi van, csak azért írom így.

2012. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
belső tárhelyem még 10gb
2012. ápr. 10. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá valamicskét, dobj fel egy főzött romot, azzal nem fog FC-zni. Nem csoda, hogy most ezt csinálja, a Samsung gyári romjai nagyon rosszak.
2012. ápr. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az hogy csináljam? :)
2012. ápr. 11. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

...akkor sehogy, mert ha nem értesz hozzá, könnyen lehet egy közel 100 ezer forintos téglád.

Gúglizz utána az S2-nek, a rootolásnak, a főzött romoknak, olvass sokat, tanulmányozz, és utána gondolkozz el azon, hogy megéri-e, kell-e, mersz-e bele vágni, vagy nem.

Nem azért írom így, mert nem akarok segíteni, hanem mert ez nem egy 2 perc alatt elmagyarázható dolog, de szerencsére rengeteg androidos portál van, ahol szájbarágósan, több oldalon keresztül taglalják a lépések menetét.

2012. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!