Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobilnál ha veszek egy...

A t-mobilnál ha veszek egy Sony erisson live walkman telefont azon wifi nélkül is lesz facebook+twitter?

Figyelt kérdés
A facebook a lényeg, tehát pl.: vagyok egy sportcsarnokban és nincs wifi akkor is van facebook, twitter? Mert ugy tudom hogy előretelepitett és ingyen van ilyen a t-mobilnál. Most így van vagy nem? És szerintetek megéri a telefon? Vagy inkább gyűjtsek még(40ezrem van) és majd vegyek egy laptopot késöbb mert mind2-őt nagyon szereték!:S
2012. ápr. 11. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy előretelepített de ha nem a Google Play-ben megtalálod.

Nem ingyenes, adatforgalmat generál, így ha wifi nélkül használod akkor mobilnet előfizetés kell hozzá!!!

2012. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Ha most szükséged van egy okos telefonra, akkor 40 ezer forintból a lehető legjobb választás a live with walkman(bár a füles erős közepes, azt érdemes leváltani)

Az ingyen facebook, twitter wifi nélkül meg hülyeség.

Így is-úgy is fizetsz érte; vagy a mobilnetért, vagy a wifi-ért, ha otthonról lógsz rajta, mert az internetet is fizetitek.

Ingyenes wifi-re csatlakozva persze ingyenesen elérhető mindkettő, plusz a net is, meg minden egyéb.

2012. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te a gépeden ingyen tudsz netezni? Na látod, ugyan így kell a telefonon is fizetni a netért. Egy telefont meg egy laptopot nem lehet összehasonlítani, hiszen óriási a különbség a laptop javára, persze 80ezerből még nem lehet jó laptopot kapni.
2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Persze még jöhet válasz! Utolsó: erre a telefonra gondoltál?( hogy füles) : [link]

ÉS A LAPTOPRÓL MI A VÉLEMÉNYETEK? Egyépként 11-éves vagyok!

2012. ápr. 11. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ide a RBM xperia active.

A fülest úgy értetted, hogy ezen van egy alumínium fül, ahová a nyakbaakasztót, vagy díszt lehet lógatni?!:D

Nem, füles->fülhallgató->head set <--így értettem.

Nincs valami nagy dinamika tartománya, kb. egy jobb minőségű teszkós fülhallgató minőségét hozza.


De 11 évesen nem hiszem, hogy Laptop kellene, meg 36 ezer forintos okos telefon, mert állandóan itt leszel a kérdéseiddel, hogy nem érted ezt, nem érted azt, ezt elrontottad, azt elrontottad.

Bár nem én döntök, és szerencsére nem az én vállamat nyomja a felelősség terhe.

2012. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyéb

Dedikált Walkman gomb, 1 GHz-es Qualcomm Snapdragon processzor, Bluetooth 2.1, gyorsulásérzékelő szenzor, Twitter és Facebook elérés



Ez van a t-mobilnál a telefonnál. a gyorsulásérzékelő szenzor mire jó? Twitter és Facebook elérés és ez akkor mit jelent? Egyépként van ingyen face csak lehet nem ezen a telefonon(. [link] Ez a link:,,A Samsung Champ egyszerű és gyors hozzáférést biztosít 7 népszerű közösségi oldalhoz, így közvetlenül tölthetsz fel képeket a telefonodról, és megoszthatod ismerőseiddel. A Samsung Apps WAP portálról játékokat, csengőhangokat, háttérképeket és egyéb tartalmakat tölthetsz le. Bluetooth 2.1 és USB 2.0 segítségével egyszerűen és gyorsan létesíthetsz kapcsolatot mobilod és különböző perifériák között.'' ..És ez am csak itt a t-mobilnál van irva!

2012. ápr. 11. 16:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne: hol olvastad, hogy INGYEN?

# 5/6-nek tökéletesen igaza van, szerintem semmi ilyet ne vegyél, mert félóránként fogod kiírni a kérdéseket, majd elhagyod.

2012. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na jó, ezt az okos telefon témát egyelőre jegeld, várj még olyan 3-4-5 évet, amíg képben nem leszel a dolgokkal.


Facebook-Twitter elérés azt jelenti, hogy van egy kliens alkalmazásuk, nem kell a böngészőben felmenni rájuk, de NET KAPCSOLAT KELL HOZZÁ. WIFI-N VAGY MOBILNETEN KERESZTÜL.


Samsung Champ-7közösségi alkalmazás elérése: szintén kilens szoftverekről van szó, MOBIL INTERNET ELŐFIZETÉS, WIFI (ha egyáltalán van benne) SZÜKSÉGES HOZZÁ.


NINCS INGYEN A FACEBOOK, NINCS INGYEN A TWITTER, az ilyen kis butácska gyerekeket tévesztik meg az ilyen kiírásokkal, hogy apu-anyu kifizessen érte 30-40 ezer forintot, vagy ha a te pénzed, akkor erre költsd és ne csokira (lehet jobban járnál pedig), mert nem értesz hozzá, utána meg ha gallyra vágod, jön a sírás-rívás.

2012. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a gyorsulás érzékelő sokmindenért felel, erre ezt a cikket ajánlom, ha érdekel:


[link]

2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8/9 érdekes...a samsung chapm...három oszt.tásamnak olyan van és akkor mennek fel amikor akarnak facera...és INGYEN NINCS MOBILNETÜK NEM FIZETNEK SEMMIT-.-
2012. ápr. 11. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!