Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note tulajdonos...

Samsung Galaxy Note tulajdonosok! Mi a véleményetek erről a készülékről?

Figyelt kérdés
A méretei hátrányával, illetve a kezelhetőségével tisztában vagyok, inkább a működésére lennék kíváncsi! Észrevételek? Tapasztalatok? Hátrányok/előnyök? Válaszotokat előre is köszönöm! :)

2012. ápr. 11. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem xperia arc s em van de barátomét kezeltem.

Hát nekem túl nagy volt de amúgy jól teljesit.

1.4 ghz duplamag csak elvileg gyorsan lemerul.

Szép az super amoled

2012. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még az előző vagyok:-)

Hátrányok: Nehezen cipelheto nagysága miatt,inkább tablet mint telefon,gyorsan merül

Előnyök:1.4 ghz duplamag,super amoled plus kijelzo,full hd kamera 1080p, 2 mp előlapi kamera,könnyen kezelhető

2012. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen hamar merül le? Jobb esetben mennyit bír ki?
2012. ápr. 11. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb esetben egy nap, nagyon max másfél, de általában egy napot sem bírnak nyúzással.

Itt jön ki a szép super amoled plus, nagy felbontás, nagy kijelző, erős processzor gyengéje....a fényes érme sötét oldala.

2012. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!