Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik a...

Miért nem kapcsolódik a telefonom az internethez?

Figyelt kérdés
beírom a helyes kódot és azt írja ki h nem jó. mit tudok ez ellen tenni? hogyan tudok kapcsolódni az internethez?

2012. ápr. 11. 20:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

Wifi vagy vmi mobilinternet?

Ha okos telód van akkor frissítsd a szoftvert, egybk biztos, h jó kódot írsz be?

Nagy- kis betűk?!

2012. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nokia c503

tuti hogy minden jó.. már leellenőriztem . de ugyanazt írja ki folyamatosan

2012. ápr. 11. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán segíthetek, ha tippelek.

Ha van routered, s nem a szomszéd wifiére próbáltál csatlakozni, akkor a routeretek kódját kéri, s nem az internetét..

Nem tudom, hogy mennyire segíthettem, de nem írtál konkrét dolgokat, csak keveset, és ugyebár az nem elég.

2012. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
(TP-link)wifi.
2012. ápr. 11. 20:18
 5/11 A kérdező kommentje:
azért írtam ilyen keveset mert egyáltalán nem értek hozzá... azt tudom hogy nem fogadja el a kódot.. kiírja hogy WLAN-keresése meg is találja.. utána kéri a kódot beírom és azt írja ki hogy nem sikerült csatlakozni. nem találhazó WLAN hálózat. :s .:O
2012. ápr. 11. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor írd be a böngészőbe a következőt, ha neked a gyári van: 192.168.2.1

Ha nem működik, akkor meg lett változtatva..

Kér id/pw-t, mindkettő admin

Utána ha minden jól megy, akkor beenged. Menj a wireless security-be, és ott van a biztonság. Le is lehet tiltani a jelszót, amelyik biztonság van beállítva, annál ott kell lennie a kódnak is. Ellenőrizd, hátha elírtál valamit, ha nem jó, akkor válts wifi jelszót.. :D

Bocsi, csak próbálok segíteni. :)

2012. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tölts le gy wifi kódfeltörőt pl. wifi cracker és meg van oldva a probléma, már persze ha meg van :D
2012. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
beírtam böngészőbe. de nem hozott be semmit.. annyit h hibás. :s
2012. ápr. 11. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor vagy régebbi az enyémnél, vagy változtatva lett. Keresd meg a tp-link-es routered papírját. Az egyiken van 1 útmutató, hogy mit, s hova kell beírni. Ott lesz a link, amit a böngészőbe kell írni.

Ha meg nemjó, akkor nem tudok segíteni sajnos. Nincs más, aki ismeri?

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a papírok a szüleimnél van. majd ha itthon lesznek és majd megnézem.. nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2012. ápr. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!