Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Három telefon között kellene...

Három telefon között kellene döntenem, de nem nagyon jutok dűlőre. Aki tud a lent írt három telefonról az segítene?

Figyelt kérdés
Olvastam mind a három telefonról véleményeket, de ezeken felül is szeretnék még információkat, tapasztalatokat olvasni. Ha esetleg valakinek van Nokia N9 vagy Nokia Lumina esetleg Apple iPhone 4 16G-s telefonja a tapasztalatait leírná nekem ? Előre is köszönöm!
2012. ápr. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
apple iphone jó az ios miatt viszont nagyon túl van árazva ettől függetleül azt venném ha nincs android. a wp7 is jó de nagyon zárt viszont lumia 800 a tmobile 20% kedvezményel van és úgy nem is olyandrága.
2012. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek közül tényleg nagyon nehéz a választás, nekem i4-em van, és bejön, bár ezelőtt samsung omnia7-et használtam sokáig, és a wp7 nekem jobban bejött, mint az ios. szóval én inkább lumiát ajánlom. n9 se rossz, sőt, én azt is megvenném, talán az lesz az utód, de én csak szeretek így kisérletezni, cserélgetni a telókat, tehát ha hosszútávra kell, akkor ezek közül a lumia a legjobb választás.
2012. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iPhone 4-et ajánlom.
2012. ápr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Iphone,de az androidos telók az öszeset verik (felső kategória)


android4ever

2012. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!