Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon a Nokia e6-nak meddig...

Vajon a Nokia e6-nak meddig bírja az akkumulálja normális napi használat mellett? Kinek mi a véleménye erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam,hogy e72-őt vegyek, vagy e6-os nokiát. Kinek mi a véleménye ezzel a teloval kapcsolatban? Kérlek csak akkor írj, ha ismered,vagy van ilyen telód. Köszi

2012. márc. 23. 14:47
 1/2 TomMunk válasza:
Nővérem használja egy hónapja, és néha lefagy a rendszere. Nokia alapból egy elég megbízhatatlan teló, ami könnyen elromlik (eddig családban 10-15 teló cserélődött, ebből az összes ami romlás miatt lett cserélve, az nokia volt). Szerintem sokkal jobban megéri egy Xperia S, vagy Xperia neo (sony), vagy ha van rászánnivaló pénzed, akkor egy LG Optimus 3D (kb 130000Ft).
2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi e hozzá kell szólnom, mert én pont egy sony s-el szívok,előtte pedig mini pro val szívtam, szóval a sonyt nem ajánlom, máég a t mobilban is elismerték,hogy elég sok a szériahibás sony. szóval vettem egy e 6-ost és azóta nem vagyok hazajáró vendég a t ponokba és az akksi is tovább bírja (érzékeltetéképpen: sonynál fél naponta töltöttem-mondjuk én elég sokat használom- nokiánál ugyanez 2nap. igaz a jó kis régi 3210-es nokiámat nem múlja felül semelyik, de ma már nme lehet olyan jó telefonokat kapni. szÓVAL ÉN AZ E 6-OST JAVASOLNÁM.:)
2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!