Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Rhyme vagy Sensation?...

HTC Rhyme vagy Sensation? Lány vagyok tudom hogy a Rhyme csajosabb teló kinézetre, de engem érdekel a két telefon belső tudása pl. akku, proci stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha sokat nyúzod akkor semmiképp sem bírja 3 napig, még ha 30 millió mAh aksit is veszel bele.

Akkor lehet csak te hiszed azt, hogy sokat nyúzod, de leszedsz rá egy játékot, amihez esetleg még net is kell tehát megy a 3g/wifi akkor 3-4 óra után lemerül BÁRMELYIK telefon.

2012. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Folyamatosan megy a 3G, itthon a wifi, játszani nem játszok. Ma folyamatosan ment a telefon, most van 30%-on. Nagyon rossz rom kell ahhoz, hogy 3-4 óra alatt lemerüljön a telefon, nekem folyamatos 1100 MHz-en sem merül le 3-4 óra alatt.
2012. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem amikor az ember nem olvassa el figyelmesen a másikat.

Mondom 3-4 óra alatt JÁTÉK KÖZBEN.


És mivel te azt írtad rendesen használod (ami minimum annyit jelent, hogy ott a kezedbe és valamit folyton pörögsz rajta) azért írtam, hogy játéknál ennyit bír, mert a játék meríti le a leghamarabb.

Most az, hogy be van kapcsolva a wifi, de hozzá sem nyúlsz az hogy lenne "sokat nyúzás"?

2012. ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!