Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumiára, hogy lehet...

Nokia Lumiára, hogy lehet ingyenes navit rakni?

Figyelt kérdés

Nekem WP7-em van, Omnia 7-em hogy pontos legyek Samsung.

Szeretnék rá olyan navit ami nem használ netet. Ki tud nekem ilyet ajánlani és hogy tudom feltenni? Marketplacebe nem találtam még...



2012. ápr. 11. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Lumiákon alapjáraton telepítve van az NDrive, meg a Nokia Maps, ami más wp7-re nem elérhető.
2012. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Nem NDrive, hanem Nokia Drive, a kettő nem ugyan az.
2012. ápr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül a Nokia wp7-es telefonokon kívül a többi wp7esre egyelőre nincs ingyenes offline navigáció...azaz unlockolt telefonra gondolom lehet tört navi programot tenni, de én nem próbálkoznék az unlockolásával.Én sem tettem.


NDrive, Nokia Drive...nekem ez eddig ugyanaz volt.Sosem használtam telefonon navikat, az iGO-n kívül nem is nagyon ismerek másikat, gondoltam ez egy és ugyanaz, de ezek szerint mégsem.A helyzeten egyébként semmit nem változtat.

2012. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!