Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja leejtettem a telefon...

Dömperdákó kérdése:

Pár napja leejtettem a telefonom (Xperia X8) Jó mi?

Figyelt kérdés
és azóta bekapcsolásnál fekete a kijelző, eleinte még a fele fehér volt de már az sincs ott. gondoltam biztos a kijelző halt meg, de aztán megpróbáltam hívni magam és mintha ki lennék kapcsolva...újraindítottam párszor akkor is ezt csinálta. bekapcsolásnál ugyanaz a kis rezgés megy aztán ennyi. arra gondoltam veszek egy kijelzőt vaterán és belerakom de aztán ma egy kicsit elbizonytalanodtam, nem akarom linkre megvenni, annyira nem megy jól a sorom! a kérdésem csak annyi lenne hogy járt e már vki hasonlóképpen, más vagy ugyanilyen telefonnal esetleg hallott vmit?? jó lenne ha megosztaná tapasztalatait, nehogy kajak rábasszak. köszönöm a válaszokat! Üdv: Egy bal_fasz

2012. ápr. 12. 03:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szervíz.

Vagy mégis mit vártál?

Hogy adunk hozzá kódot?

Vagy programot?

2012. ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nagymama szürkehályog-műtétjét is otthon csinálnád meg, mert az olcsóbb. Ha meg nem tudod, hogyan kell, majd megkérdezed gyíkponthun. Valaki csak meg tudja mondani, hogyan kell.
2012. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az x8 konstruciójából ítélve nem egy komoly darab, 2-3 perc alatt szétszedhető darabjaira, és enni idő alatt össze is rakható.


http://www.youtube.com/watch?v=Ele07ntWIaI


Árulnak hozzá kijelző panelt digitizerrel együtt, vagy anélkül, kicsit olcsóbban nagyon sok helyen, szerintem gsm boltokban is beszerezhető.Meg a szétszereléshez fontos eszközök is.

Ha nem akarsz belevágni, vagy nem mersz, akkor ne próbálkozz a cserével, vidd szervízbe, főleg ha garanciás, mert akkor ingyen cserélik neked.

2012. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért cserélnék ingyen? Nem a teló hiábja, hogy le lett ejtve... De mindenképp vidd el szerintem is, hátha megmondják mennyi lenne, vagy mit kell vele csinálni.
2012. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

"Iphone 4s-t kéne venni"

igen, mert ha azt leejted, az eleje-hátulja összetör, mert minden üvegből van

2012. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem az xperia x10 mini pro-mal volt ugyenez a gond. De pontosan ugyanez, annyi hogy én bevoltam rugva és a zsebemben hozzávágtam egy billiárdasztal oldalához. Nyomj rá egy szovtfer frissítést Sony Ericsson Update Serviceel (ingyenesen letölthető a netről) áés ha úgysincs semmi akkor megfogod és vateráról rendelsz egy kijelzőt és kicseréled otthon. Én vateráról rendeltem 3000-ért egy kijelzőt gyanus is volt h mindenhol iylen 7-8000 ft de a 3000 rest megrendeltem és tökéletes. Itthon szétszereltem (egy darab pengető segítségével xD) és kicseréltem. Nem bonyolult művelet. Ha a külső érintőpanel nem sérült meg akkor csak a belső kijelző kell. Arra figyelj hogy mikor szereled legyen kikapcsolva mert nekem nemvolt és nem is műlködöttutána az érintés rajta, összeszenvedtem vele midnent bedugtam kihúztam majd emgint be megint ki, már nemtudtam hogy betenni a kijelzőt amikor rájöttem h csak újra kellett indítani. 18 éves vagyok, és egyedül megcsinálta 15 perc alatt, sztem nem bonyolult művelet. A másik hogy asony ericcson elég strapabíró telefonokat készít ahogy én ismerem pl ez a mini pro tesóm jóvoltából már volt egy pohár vízbe isXDXD és ott lebegett és világított kivettem, nem működött majd másnap reggel ugyanúgy működött mint azelőtt.

Sok sikert, remlem hogy segítettem:D

2012. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, látom a 20emberből 2-3 megérti amit kérdezek! szedtem már szét telefont, meg is csináltam, ugyanúgy itthon.ezt is szétkaptam már, kivettem a szar kijelzőt bármikor visszarakom.csak arra voltam kíváncsi hogy mással is történt e hasonló. Mind1! Kösztönöm a "normális" válaszokat főleg a részeges x10esnek! :D még ma megrendelem a kijelzőt és kicserélem! :)
2012. ápr. 13. 10:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első két ember nem tudom melyik bolygóról jött de a válaszuknak köze nincs a kérdésemhez! :) miért várnék kódot vagy programot? :D anyád szemét azért megműteném! :)
2012. ápr. 13. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!