Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5 miben lesz jobb...

Az iPhone 5 miben lesz jobb mint a 4s?

Figyelt kérdés
Nekem 4s - em van és imádom:)) nem cserélném semmire, az 5 re sem csak kíváncsi vagyok ;)
2012. ápr. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban, hogy senki sem tud róla semmit.
2012. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jobb lesz, processzor sebességben legalább, a pletykák szerint végre nő az apple önbizalma a kijelzőket értve...legalább 4 colra, akkor már megfontolnám egy vásárlását, de amíg ilyen nyúlfarknyi 3,5-el nyomják, addig engem hagyjanak békén :P
2012. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Ilyen tepsi méretűre tervezik?! :DD te jóisten... De jó hogy nem vártam meg:)
2012. ápr. 12. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
beepitett kvfozo,hat es nyakmasszirozo,3d-s holografikus kivetito es cola automat mindenkepp lesz benne,a popcorn gep es a szemuvegtorlo letoltheto opcio lesz...
2012. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Apple 4.6 inches kijelzőket rendelt ! Valószinűleg az iPhone következő generációjába szánják őket.
2012. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!