Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G teljes visszaállítás...

Samir kérdése:

IPhone 3G teljes visszaállítás, Meddig Kell még várnom?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kéne , az iPhone 3G-met teljesen restartoltam (Opciók > Általános > Visszaállítás > Összes adat ,beállítás törlése) miután ezt megcsináltam feltöltödött valami csík és már kb 11-12 órája csak a bekapcsolásnál látható Apple logót mutatja, Baj ez ?

2012. ápr. 13. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jailbreakelt a telod,akkor nem kell tovabb varnod,ugyanis kinyirta a szoftvert a gyari beallitas visszaallitas . Restore-olni kell itunes-al ,azzal eletre kel .
2012. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jailbrake olt a telóm de eltudnád nekem magyarázni hogyankell Resetelni iTunesal ?

Meg azt is hogy most hogyan tudnám leállítani ?

2012. ápr. 13. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem reset,hanem restore . Lehetöleg szükséged van egy olyan fw file-ra ,ami nem tartalmaz baseband-et (Baseband preservation mode) és ezt kell betallózni majd . A telefont DFU módban csatlakoztatod ( kikapcsolt állapotban 3mp-ig nyomod a bekapcsoló gombot ,majd 10mp-ig bekapcs+home egyszerre,majd 10mp-ig home ) igy rádugod,akkor az itunes felismeri mint valami apple recovery mod, megkereset a restore gombot ,nyomva tartod a SHIFT gombot és ráklikkelsz ,betallózod a baseband nélküli fw filet és kezdheted .


Az Apple szerver ehhez a telefonhoz a 3.1.3 , 4.1 és a 4.2.1-es fw-t irja alá,ettöl eltérö verzió nem fog menni . A baseband preservationra azért van szükség,mer majdnem biztos vagyok benne,hogy ipad baseband van a telefonodban és a gyári frissités nem futna végig emiatt rajta.

2012. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
küldenél egy fw file letöltő linket ?
2012. ápr. 13. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor 3mp ig megnyomom a bekapcsoló gombot akkor bekapcsol, de mikor nyomom 10mp-ig a bekapcs+home akor kikapcsol :S
2012. ápr. 13. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Leirás itt : [link]
2012. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!