Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e olyan érintős...

Érdemes-e olyan érintős képernyős telefont venni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
nekem nincs de sztem nem nagyon jó 5let...hisz a zsebedbe rakod akkor vmi megnyomhatja és vki véletlenül felhívsz,meg ha az ujjaddal nyomkodod akkor piszkos lesz
2009. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nikcsi válasza:
100%
Az ilyen telefonokon tutira van un. "billentyuzar". Billentyu ugye nincs, de a funkcio ugyanaz. Nekem LG U990-em van mar egy eve es teljesen elegedett vagyok vele. Csak meg kell szokni. A kijelzore meg volt a dobozban egy atlatszo muanyag lapocska, azt kellett ratenni es azota is rajta van, tehat nem karcolodik.
2009. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen telefonon van valamilyen billentyű\képernyő zár, az iphone-on pl egy csúszkát kell elhúzni a képernyőn, az LG-ken ha jól tom, akkor egy gomb van oldalt erre.

Egyébként jók azok, csak nem mind1, hogy milyet veszel. Személy szerint én most csak 5800-át vennék, de csak azért, mert nem tudnék szabadulni a symbian tömérdek alkalmazásától, amit kínál, és egy iphone, LG, vagy hasonló nem tudja pótolni

2009. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Énis választhattam vételnék h érintőképernyő vagy gombos (Nokia 5800 vs Nokia N78) és a gombosnál maradtam :)
2009. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

elsö válaszolonak: azér van bilentyüzár, meg nem kel retkes kézzel nyomkodni, amugy mindegyik telefon koszos lesz, csak nem ott


és milyen érintöképernyöst veni? az olyanal mire utaltál?

2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

aki tud az még írjon!

2009. jún. 19. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen ,szupernek szuper és jónak jó,,de a gombos 1000X ajánlottabb!El is mondom miért a nővéremnek érintőképernyős samsungja van ,egy ideig jó volt neki de egy idő után nem érzékeli rendesen a nyomogatást,belassul és szinte használhatatlan!Én nekem nokia n73-mam van semmi gondom nincs vele és érzékeli rendesen a gombokat:D!
2009. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

még nem döntöttem el hogy milyet vegyek úgy ,hogy írjatok még!

2009. jún. 21. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Nokia 5800-asom és E51-em van. Mindkettő készüléék Symbian-os. Az E51 volt előbb (nem érintőképernyős). Van PDA-m (Mio P560) érintős. Tapasztalataim:

Sajnos a Nokia 5800 nagyon lassú (szerintem a nagyfelbontású kijelző 640x360 és a relatív gyenge CPU miatt) és érzéketlenebb a PDA-m kijelzőjénél). Természetesen van az 5800-nak bill. zárja. Beállítható, hogy mikor aktiválódjon, vagy az oldalsó gomb elcsúsztatásával zárja a kijelzőt. Az E51 gyorsabb, az 5800-nak fizikailag és felbontásilag is nagyobb a kijelzője. Az E51 stabil, fémházas. Az 5800 erősen műanyag érzetet kelt. A kijelzőhöz lehet venni védőfóliát, a készülékhez meg tokot és nem sérül. Én utólag sokallom az 5800-as árát, de valami miatt ezek ellenére sem bántam meg. pl a landscape módban használt "teljes qwerty" billentyűzet miatt. És a jobban használható webböngésző miatt (nagy felbontás, több adat egy képernyőn), természetesen wifi-n keresztül. Az E51, PDA vagy az átlagtelefonok 320x240-es (telefonok esetében néha mégkisebb) felbontása vicc az 5800-aséhoz képest. Csak azt sajnálom, hogy nem tettek bele erősebb CPU-t. Néha elég lassúnak tűnik... és kicsit érzéketlenebb a nyomásérzékenysége.

2009. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

mondjuk nekem ez egy kicsit magas de hasznos.a tesóm elmagyarázta hogy még is miről van szó xD

2009. jún. 24. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!