Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ZTE Skate telefont...

Érdemes ZTE Skate telefont venni? Gyenge hardver, hatalmas kijelző.

Figyelt kérdés
Internetezni jól lehet rajta? Leginkább arra használnám.
2012. ápr. 13. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:

A T-mobile webshopban miért írják mindig, hogy "Jelenleg a webshopban nem kapható, újabb készlet várható!"


Nem hiszem el, hogy minden nap megveszik az összeset.


Reggelente még van, de délutánonként ezt írja állandóan.

2012. ápr. 13. 17:03
 2/4 anonim válasza:
Ha nem akarsz hardverevő programokat futtatni bőven megéri. Nekem ez van és teljesen meg vagyok elégedve vele.
2012. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, nagyon gyenge telefon, SE Live with Walkman agyon alázza, és még olcsóbb is, de annak kisebb a kijelzője.

Ha nem akarod, hogy akadozzon, a játékok több, mint fele ne induljon el rajta, és ami elindul az is könnyen akadozzon, sokat kelljen várni egy kicsit komolyabb program betöltésére, akkor semmiképp se vedd meg.

Ha arra kell, hogy fészbukozz, hallgass rajta egy kis zenét akkor jó, amúgy kuka.

2012. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nekem is ZTE Skate-m van, semmi problémám nincs vele, eleinte nem bírtam lerakni ha hívtak miután elsötétedett, de volt rá egy kód, amit a neten találtam és azóta semmmi probléma, angry birds,fruit ninja, egyéb játékok sem akadoznak. Suliba órákon/szünetekbe is eléggé igénybevettem és semmi panasz!
2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!