Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnam athelyezni a...

Hogyan tudnam athelyezni a programokat sd kartyara vagy beallitani h a jovoben automatikussan vagy valaszthato legyen hogy az sd re telepultjoN (android, rootolt)?

Figyelt kérdés

galaxy ace

Rootoltam a telefont,de még mindig nem tudom,hogyan átrakni az appokat SD.re


Ujrakellene telepitenem oket,hogy athelyezhetok legyenek?

Probaltam a App2SD,Move2sd,App2 SD free,..vel de nem jelzett semmi athelyezhetot.

Valamint hogyan tuodm beallitani hogy automatikussan vagy akár valaszthassak hogy hova telepuljon a jovoben az program?


2012. ápr. 13. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Memóriakártya particionálás fat32 + ext2 partícióra majd marketről a link2sd.


Ez az app nem rak át semmit automatikusan az ext2-re, de viszont kézzel mindent át lehet, azt is ami hivatalosan nem támogatja...

2012. ápr. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Letoltottem a Move 2 SD (rootos verziojat),ezzel sikerult átraknom oket es maradt 51mb free a telefonon. Majd elkezdtem telepitgetni és ujra megtelt a memoria a telefononban,hiaba telepiti az sd.re valamennyi a telefonba is telepul es igy is megtelik...

A te megoldasoddal,hogy patriciot keszitek ez ...orvosolná a mostani problémamat,hogy a telefonra nem mentene semmit telepites soran?

2012. ápr. 14. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem az én megoldásom...


[link]


Csak a particionálást csináld meg, ne is olvasd tovább, mert a többi rész xperia-hoz van.


Ha kész töltsd le a marketről a link2sd-t.

2012. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi sikerult.
2012. ápr. 14. 18:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Megcsinaltam a 2.dik patriciot ext2 vel. Link2Sd beallitasa: autolinkelve ,link letrehozasa: kulso re allitva. /auto,belso,kulso volt a valasztasi lehetoseg./

A gond,hogy még ígyse lehet önfeledt telepítgetni,ha belemegyek a a Link2Sd be.akkor az alkalmazás alá az van írva,hogy "SD kártyán",ha linkelem akkor van,hogy valamennyi átmegy a 2.dik patriciora es ezt SD részből vonja le,de van hogy linkelem és a belsőbe viszi át az adatot.


/olvastam a leirasnal,hogy valmi gyorsaság végett tesz oda..../

Sok mindent kitoroltem es most ez a helyzet: 57,7 mb belso memoria ures.

1,59mb foglalt az sd 2kartyan. es az sd kartya 198mb foglalt.


Neked hogy van beallitva a linkelés és miutan valmit az sd telepitett utana szoktal még linkelni kézileg?

2012. ápr. 15. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami az sd kártyán van (a fat32 partíción, nem az ext2-n) azt előbb tedd vissza a telefonra, utána linkeld vele az ext2-re.


A link2sd nem nagyon szeret és tud jól az sd kártyáról linkelni, csak a belső memóriából.

2012. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Autolinkelést pedig inkább kapcsold ki, csináld kézzel inkább a Link létrehozása gombbal.


Ott meg jelölj be mindent, alkalmazás, dalvik, lib (utóbbi nem mindig van).

2012. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mar jo:) igen igy sokkal jobb.ha a belso memoriabol linkelem.koszi szepen
2012. ápr. 16. 17:47
 9/9 lazaccino válasza:

Sziasztok!


Nekem HTC HD2-esem van, most tettem fel rá egy Androidot, ezt a leírást ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kguqD.. követve. Sikerült is, de kevés nekem is a belső memóriám. A kérdésem csupán csak annyi, hogy az SD kártya patrícionálása előtt nekem is kell ROOTolnom vagy sem? Csak azért kérdem, mert a HD2-re gyárilag WM6.5 -ös rendszert adnak ki. Várom mielőbbi válaszotokat!


Kellemes karácsonyt!


Üdv, Matyi

2012. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!