Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » /lehetőleg androidosat/Milyen...

Eszli kérdése:

/lehetőleg androidosat/Milyen tábla gépet vegyek?

Figyelt kérdés

szeretnék egy táplatgépet 60000 ezer alatt főként film nézésre és játékra

ezért kp 1 gh porcira és android 3.0ára vagy frissebbre gondoltam (nem igazán volt még a kezemben ilyen kütyü így nem igazán merek választani )



#Android #tablet pc #tábla gépet
2012. ápr. 14. 11:46
 1/6 anonim válasza:

Huawei Ideos S7 Slim: ez elég jó, nekem ilyenem van, nagyon szeretem. gyors, jó a képernyője, lassan merül le... Android 2.2 egyébként. 70 Ft körül van

aztán még létezik Motorola Xoom, Huawei Mediapad, Samsung Galaxy Tab (elég drága), HTC Flyer (szintén nem olcsó)

2012. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab 7.7
2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Itt elég nagy a választék, nézz körül: [link]
2012. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nézegetem közbe és találtam is csak hát ugye valamiért ennyibe kerülnek... meg azt nem tudom melyik játszik le pendrive-t és mekkorát illetve hogy milyen sebességgel? mert van egy 16 gigás pendrájvom és arról szeretnék nézni filmet.

eddig ezeket találtam ami tetszett

[link]


[link]


illetve nézegetem még Ainol gépeket is de ott pedig az MIPS processzortól tartok

2012. ápr. 21. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a pendrive fontos, akkor WayteQ X-tab 7.0
2012. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondoltam (előző)

2012. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!