Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos mobilom IP címét...

Az androidos mobilom IP címét hogyan tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Letiltottak egy netes játékról, amit a mobilomon játszottam, és ezért kéne az IP váltás, már ha van ilyen a mobilnál.
2012. ápr. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

És hogy jutottál az IP címedhez?

1. Vettél egy fix IP címet a szolgáltatódtól?

Ha igen, nála kell ennek megváltoztatását kérni.

2. Ha dinamikus IP címed van, akkor minden felcsatlakozáskor (általában) mást oszt ki a szolgáltatód szervere, nem kell tenned semmit...

2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezt nem tudom, hogy mobiltelefonoknál ez hogy van. Előfizetős vagyok, de kell lennie ip címnek, mivel netezek, nem?
2012. ápr. 14. 15:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, ha a sütiket baszkurálom vagy kikapcsolom a telót és újra be, akkor megváltozik!
2012. ápr. 14. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A router oszt ki IP címeket a belső hálózatnak de amivel az internetre mész azt az IP címet a szolgáltatótól kapod. Ha nem fix IP címet ad a szolgáltató akkor nyilván egy idő után változik.
2012. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi mindenkinek, most jó!
2012. ápr. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!