Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire s vagy samsung...

HTC wildfire s vagy samsung galaxy ace?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két telefon között. Melyiket lenne szerencsésebb választanom?
2012. ápr. 14. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért ez a két elavult hardverű telefon?


Inkább SE Live with walkman 36-ért.

2012. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

SE SE SE..

Mást ne vegyél olcsón, mert a többi készülék vacak 70-80 alatt..

2012. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
SonyEricssonLive36000ért.
2012. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
SE telefonom volt 3 is és mind fél éven belül tönkre ment pedig megkíméltem. HTC nagyon megbízható és jól összerakott mobilokat gyárt.
2012. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg volt egy csomó samsungom és abból is tönkrement jópár az elmúlt 15 év alatt...


A HTC meg csak a csúcskategóriában gyárt normális telefonokat, az alsóbb kategóriákat lexarja...


Ui:Érdekes, hogy mióta jó telefonokat gyárt a SE, mindenki azzal jön, hogy mennyi ilyen telefon ment tönkre, senki nem foglalkozott ezzel akkor amikor az X8 és az x10 mini volt a sony ericsson androidos telefonjai...

2012. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

SE Live with walkman vegyél.


Azokra a faxokra meg nem kell hallgatni akinek állandóan akkor megy tönkre a SE telefonja amikor a kérdésben szerepel a wildfire s.


Ott a lehetőség a HTC előtt is, hogy normális áron adjon, modern hardverrel telefont. Az nem a Sony sara, hogy leszarják azokat akik jó telefont akarnak olcsón.

2012. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"SE telefonom volt 3 is és mind fél éven belül tönkre ment pedig megkíméltem. "


Fél éven belül?

Az én 2 SE telefonom ma is megvan. A k800-as idén 6 éves, apám használja, a k510 pedig nem is tudom hány éves, azt a szomszédomnak adtam ajándékba.


Milyen telefonjaid voltak amiket megkíméltél és fél év után tönkrement?

2012. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Stonhenge és Berta Imre:


Nem kell vele foglakozni, én már tudom ki ez az illető, kb. tavaly szeptember óta, mióta kijöttek a Sony Ericsson olcsóbb 2011-es modelljei, csak ezt tudja hajtogatni mivel konkurenciát mert állítani a hőn imádott HTC-nek.


Ja és Stonhenge-nek igaza van. Vajon hol van a HTC az alsóbb kategóriákban hasonló hardverű telefonjaival?

Lexarják? Hát én is lexarom őket...

2012. ápr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hurikan23 ***** válasza:

"HTC nagyon megbízható és jól összerakott mobilokat gyárt."


Minden bizonnyal, csak kár, hogy a wildfire s az nem ez a kategória.

Hardveresen mindkettő elavult, akármilyen is a csomagolás.


Ui:Annak aki aszondja, hogy tönkrement 3 SE.

Mik voltak és mi volt a probléma, hogy fél év után tönkrement?

T-mobile szervízben dolgozok már azóta mikor még westel volt a cég neve, de ilyennel nem találkoztam, max akkor, ha valaki veled ellentétben nem kímélte, esetleg leejtette, vízbe ejtette. Viszont ezeket a HTC se bírja, a wildfire s azért nem egy motorola defy.


Kérdezőnek:

Mire akarod használni? Kell-e rá pl. android 4 stb?

A SE live-on kívül van még az xperia ray. A live és ray is messze jobb, mint ezen 2 telefon.

2012. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hahaj, nekem is tíz SonyEricssonom ment tönkre az utóbbi két hétben, pedig alig csaptam őket falhoz. De eljött a HTC istene, s én megvilágosodtam. Azóta minden nap feláldozok egy kecskét a HTC istennek!


Amúgy hülyeséget félretéve, ne b@sszál ki magaddal, vegyél SE Live-ot. Tudásban akkora különbség van a másik két készülékhez képest, hogy még akkor is azt kell venni, ha a dizájn nem tetszik (bár szvsz az SE-k baromi jól néznek ki).

2012. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!