Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S, Samsung...

HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace vagy HTC ChaCha? Indoklás is érdekelne.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, mert nagyjából ugyanabban az árban vannak. Szívem szerint HTC-t vennék, mert a Samsungot nem találom megbízhatónak, de nem tudom, hogy mennyire zavaró a 600 mHz processzor (ez a ChaCha-nál 800). A ChaChával pedig az a problémám, hogy 2.6"-os a kijelzője, ami nekem szerintem kicsi lenne. Főként zenehallgatásra, netezésre (azon belül is leginkább Facebookra) és játékra (Angry Birds, Cut the rope, Doodle jump stb.) használnám. Szerintetek melyiket vegyem? Ezelőtt volt egy ZTE Skate-m, amit elhagytam, aminek egyébként a kijelzője annak ellenére, hogy nagy volt, szerintem borzasztó volt, a színek halványak voltak és sokszor akadt ÉS, ami a leginkább zavart, hogy amikor telefonáltam még az arcomhoz sem tettem a készüléket, már bekapcsolt a képernyőzár és utána nem kapcsolt ki, így ki kellett vennem az aksit, hogy megint használni tudjam. Most egy régi Nokiát használok, de húsvétra megajándékoznám magam egy új telefonnal. Szerintetek melyik legyen?
2012. febr. 26. 11:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ilyen facebook meg ilyen gyenge játékokra kell, akkor végül is jók ezek a telefonok, de az Xperia Mini-hez képest mindegyik nagyon nagyon nagyon (és még 4-5 nagyon) gyenge.

Illetve az még árban is olcsóbb.

Viszont ha tényleg csak ezek érdekelnek, akkor Wildfire S.

2012. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Külsőre jobb a Samsung kinézete, viszont a HTC minőségibb.

Én a samsungot venném, de a HTC is ugyanolyan jó lenne, egyazon kategória a 2 mobil. Chachát nem vennék, QWERTY billentyűzet nem fontos, a kijelzője pedig nagyon kicsi.

2012. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
SE-t nem vennék, akármennyivel is jobb. A Wildfire S felé hajlok, a Samgungban nem bízom (mondjuk tényleg jobban néz ki).
2012. febr. 26. 12:06
 4/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk élőbe még nem láttam, de így képeken a Galaxy Ace nagyon bénán néz ki szerintem.

Wildfire S meg egy kimondottan szép telefon szerintem.

2012. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem a fehér Ace nagyon tetszik. de az, hogy valami jól néz ki, nem elég.
2012. febr. 26. 14:40
 6/23 anonim ***** válasza:
Én HTC Wildfire S vettem, és nem bántam meg. Szép a Sense kezelőfelület, a kijelző is jó, és a 600 mHz-es proci se zavaró, gyorsan fut rajta minden.
2012. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál.:) Kezdek meggyőződni róla, hogy a Wildfire s mégis jobb, mint az Ace.
2012. febr. 26. 18:30
 8/23 anonim ***** válasza:

Az szerintem elég egyértelmű.

Néztem jó sok fórumot, mindenhol a Wildfire S-t dicsérték inkább.

2012. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az Ace sem egy mai gyerek, de a Wildifire S hozzá képest mérföldekkel van lemaradva.

Ezenkívül nagyobb képernyő, ergo könnyebb tapicskolni :)

2012. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Előző:


és ezt mire is alapozod?

Semmivel sincs jobban lemaradva, szinte ugyanaz, csak Wildfire S akkor már kicsit jobb.

2012. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!