Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki segítene skypon keresztül...

Ki segítene skypon keresztül lépésről-lépésre? Iphone 4-re szeretnék 5. 0.1-et feltenni.

Figyelt kérdés
Nekem magas ez az umbrella stb.
2012. ápr. 15. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog menni, azt talan nem irja mar ala az apple . Ami biztosan felmegy ra : 4.1 es 5.1
2012. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van valami trükk de nem megy nekem. Már legszívesebben falhoz vágnám. Idegesít ha valamit nem tudok megoldani, főleg hogy olvasgatom a fórumokat és még így sem megy. Amit ott írnak azt úgy megcsinálom és mégsem megy. De nem én vagyok az egyedüli aki szopik.
2012. ápr. 15. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mentettel anno' shsh-t a telefonbol ,akkor nem fog felmenni ra . Ez az apple digitalis alairas ,enelkul csak alma logo lenne a telefonodon. Meghagytak par menekulo-verziot ,azokat alairjak,de altalaban csak mindig a legujabb szoftvert engedelyezik . Amit biosan alair a szerver 3g es 3gs-hez 3.1.3 , 4.1 es 4.2,1 , 4-hez pedig 4.1 es a legujabb 5.1
2012. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mentettem umbrellaval shsh-t, de az csak arra jó hogy vissza tudjam tenni a régit ha gáz van nem? Legalábbis én azt hittem
2012. ápr. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!