Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro akkumulátora mivel bírná tovább? Nagyon durva, pedig vadonatúj!

Figyelt kérdés
Használatban 1-2 órát bírja,használat nélkül nagyon max 4-et. Mindig azt írja ki,hogy az akksi 70 %-át a megjelenítés viszi el üresjáratban is,de internethasználat és telefonálás mellett is. Ez így nekem nem telefon,hisz lassan a házból ki se vihetem,mert mindig le van merülve. Mit csináljak?
2012. ápr. 15. 11:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki sem ért hozzá? Hát ha még további kérdéseim lennének! Azt hittem,itt több hozzáértő ember van.
2012. ápr. 15. 14:31
 2/2 anonim válasza:
Mivel vadonatúj, be kell állnia az akksinak ugy tudom, szal ahsználd töltögesd inditsd néha ujra és egyszer csak bekell állnia. ha nem, akkor esetleg vidd be szervíz hátha kicserélik
2012. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!