Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy LG GT540 Optimus...

Van egy LG GT540 Optimus tellom ami rootolt,2.3.7 cyanogen 7.2 vel, és az a probléma hogy amikor bill zárat rárakom kiirja h "Az sd kártya váratlanul eltávolitodott" amit nem értek és ezt csinálja mindig amikor rárakom a bill zárat. Nos? :D

Figyelt kérdés
Vmi tipp vagy ötlet?:DDD ja és 2.1 ről frisitettem , mert 2.1 el (gyári rommal) is ezt csinálta ... de több sd kártyát is próbáltam ugyanez.. :S Ujonnan vettem kb egy éve és mostanába kezdte el ezt csinálni... :S vki járt hasonló cipőben?
2012. ápr. 15. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
keress másik romot...
2012. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a rommal van a probléma, de leirom részletesen is :D tehát gyári 2.1 update v20c volt rajta azzal elkezdte ezt csinálni utána raktam rá v20b-t ezzel is csinálta és most ment rá a 2.3.7 full frissités és még mindig csinálja... :D de meik romra gondoltál?:D
2012. ápr. 15. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
xda-n van egy csomó...
2012. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1018199 SuperFast Froyo Light v1.0 - 2.2.1 ezt néztem most, szerinted ha ezt recoveryből rányomatom akkor esélyes h működni fog normálisan az sd?:) vagy linket dobhatnál :) és köszi a segitségedet! :)
2012. ápr. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!