Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap kaptam egy LG Optimus...

Tegnap kaptam egy LG Optimus One-t. Minden rendben van, de ha csatlakozok a nethez, utána a marketből próbálok letölteni, akkor annyit ír hogy dtarting download. és semmit sem csinál. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:29
 1/7 anonim válasza:
0%
NYOMORÉK V@GY!
2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha ezzel most kiélted gyermekkori bántalmaidat, akkor megértelek.:)
2011. jún. 7. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire erős a WiFi jele, mert egy dolog, hogy épp hogy felcsatlakozik, ott elég egy csomagváltás, ami könnyen összejön, de tartósan, nagyobb mennyiségű adat már nem, vagy csak nyögve jut át, aztán nem tudod kivárni.
2011. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem wifi-n hanem telenornál van a klikk nevű net-előfizetés, és ott csatlakozom a nethez.
2011. jún. 7. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott lefedettségi gond lehet, próbálj meg olyan helyzetet találni a lakásban, ahol jobban "kilát" a toronyra...
2011. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. lehet még terheltségi gond is, próbáld több időszakban, akár éjféltájt is...
2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül sikerült, valóban lefedettségi gond lehetett.
2011. jún. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!