Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha saját kezüleg jailbreak-ele...

Ha saját kezüleg jailbreak-elem ki az IPhone-omat akkor el tudok rontani valamit?

Figyelt kérdés
Ha én itthon videó alapján jailbreak-elem ki az IPhone 3GS-emet akkor el tudok rontani valamit a telefonon? Tudom utána rendesen használni? Igaziból csak a saját csengőhang miatt szeretem ezt megcsinálni.
2012. ápr. 15. 23:26
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem mielőtt belevágsz azért olvass utána fórumokon is, azért akadhat egy két buktatója a dolognak amit egy videóban nem biztos hogy elmondanak, illetve nem biztos hogy kiderül.

Szóval járj utána és akkor nem lesz baj.

(a lényeg hogy én inkább valami rendes cikk és leírás alapján csinálnám és nem video alapján)

2012. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnál segíteni abban, hogy hol találok erről magyar nyelvű leírást, hogy hogy is kell csinálni? Mert nekem sehogy se akar összejönni... Csak angol leírást találok
2012. ápr. 16. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég a videó alapján megcsinálni. Én az iPod Touch 4g-m jb-ztem videó alapján, és semmi baja nem lett. Viszont olyan rom-ot kell letölteni a netről, amilyen rendszer van fent. Verziószámra pontosan.

Nem tudod vele elrontani a készüléket. Ha pedig hero leszel és elrontod, akkor ott az iTunes, amivel meg tudod csinálni a helyrehozást a visszaállítás menüpontból. A DFU módba hozni meg érdekes, de nem nehéz.. :D

2012. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
2012. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elvileg nem lehet de elég nehéz elsőre..
2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!