Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudatosan élem a napjaimat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan élem a napjaimat. Saját magamat is reálisan ítélem meg tudom hogy nem vagyok egy nagymenő, szép, "raj", közkedvelt ember. Elképzelhető hogy ebben az életben leszek én még szerelmes vajon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz és leszel is. Ne aggódj, majd eljön a szerelem.
2010. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát persze. Mondd hány éves vagy és hol laksz? :P :D
2010. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze!Az ilyen manapság kincs!
2010. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,h Te leszel-e szerelmes,de hogy beléd lesz-e vki,az jó kérdés :S Én se vagyok se szép,se közkedvelt,még nem volt barátom,fogalmam sincs,lesz-e valaha,néha úgy érzem,nem.
2010. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint mi kincs manapság? Nem egészen értem, mert hogyha a kérdezőre gondolsz, akkor elég kevésből állapítottad meg ezt.
2010. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 22:51-es és kedves kérdező. Szerintem ti biztos összeilletek. Szervezzetek randevút magatoknak, és éljetek boldogan amíg meg nem haltok.
2010. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!