Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom telepíteni az...

Hogyan tudom telepíteni az android új verzióját a telefonomra (Sony Ericcson Xperia x10 mini pro)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát most már csak Sony. Egyébként meg elnavigálsz az Xperia x10 mini update oldalára és megnyomod a nagy Download gombot, aztán csatlakoztatod a telefont a számítógéphez és hagyod a telepítőt futni:

[link]

2012. ápr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4.0 nem lesz rá..
2012. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Felmész a seria.hu fórumára és sok olvasás után megtalálod a megoldást! :) Nekem X8-am van jelenleg 2.3.7-es androiddal, de volt már fenn rajt 4.0.4. is, de az még sajna nem 100%-os.
2012. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem lesz rá valószínűleg Ice cream sandwich úgyhogy csak valami nem hivatalos ICS-t tudsz rá szerezni valahonnan de nem hiszem, hogy működni fog róla minden de ezt általában írják ott ahol le töltöd, hogy mi működik rajta.


Az első válaszadónak meg üzenem, hogy az X10 mini pro még mindig Ericcson és a link amit adott nem a 4.0 csak 2.3 de egyébként gratulálok neki jó úton halad, hogy szakértőnek tűnjön.

2012. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!