Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman ics (többi lent)?!

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy hogy tudom felrakni az ics romot? lécci részletes leírást előre is köszi!De nem eredetit hanem pl az xda forumról leszedve? szóval lécci néhány linket meg tgelepítési útmutatót linkeljetek!

előre is köszi



2012. ápr. 17. 05:55
 1/2 anonim válasza:
szerintem várj még egy kicsit és kijön az eredeti 4.0 frissítés és nem ugrik a gari. Nekem is ilyen telefonom van és már csak pár hét... :D
2012. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem szolgáltatósan is max. 2 hét,mert én mini pro-n várom,de én sem tennék fel semmi főzöttet,ha lesz eredeti.Ha független akkor max. 1 hét.Telik múlik az idő és mi csak várunk,de nem Magyarország a fő vásárlói rétege a Sony-nak így nem mihozzánk ér ide elsőnek.
2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!