Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudsz segíteni a Nokia c3-00...

Tudsz segíteni a Nokia c3-00 internetcsatlakozásában?

Figyelt kérdés
Vettem ezt a telefont, beállítottam a wlant, de folyamatosan edge-ről akar csatlakozni... Mi a tökömet állítsak még rajta, hogy jó legyen?! Várom az ötleteket, mert nekem már felforrt az agyvizem...

2012. ápr. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Imhol egy bemutató videó:

http://www.youtube.com/watch?v=FYV7JzTL_mU

2012. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel mar en is meg voltam. s eztan? merth nem akar wlannal csatlakozni! am köszi
2012. ápr. 17. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
1 db routeren próbáltad vagy másik VLAN hálózatotnál is csütörtököt mondott a telefon? Nekem volt egy régi TP-Link routerem, az nem kezelte jól a telefonokat ( érdekes módon CSAK a telefonokat ) Aztán router csere óta minden OK.
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Két helyen is próbálkoztam feljutni vele, de semmi. Egyszer sikerült az ovira rácsatlakoznom, de kb két perc után közölte, hogy nincs net amivel tovább tudna haladni. Fogalmam sincs mi lehet a baja... lehet elmegyek vele egy T-pontba (de kicsit bonyolultabb, mivel Németországban nem igazán tudom elmondani mi a bajom....)
2012. ápr. 18. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!