Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800-as telefonról ki...

Nokia 5800-as telefonról ki mit mond róla? Hogy tetszik nektek ez a telefon?

Figyelt kérdés
nekem nagyon sok gondom van vele .valaki segítene nekem megoldani azt a problémát hogy netezni akarok a telefonon de azt írja hogy megtelt a memória de 8 gigás kártyából még csak 1.5 gb használt .. ugyhogy nem értem se wifizni se fizetős netezni nem tudok ! segisetek !!
2012. ápr. 17. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Teletoltad a belső memóriát mindenféle programmal. Hard reset segítene, de akkor pakolhatsz újra mindent.


*#7370#, majd biztonsági kód: 12345

2012. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :D és ha azt a resetes cuccot megcsinálom akor a memóriakártyáról is törlődik minden ? vagy csak a telefonmemóriából ?
2012. ápr. 17. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a telefonmemóriából. De ha a memókártyára van telepítve egy program, reset után nem biztos, hogy működni fog.
2012. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
húha az elég necces :/ igy is kikészítem apát , mert nagyon sok gond van vele és ha most elcseszek rajta valamit nem tudom mit fog szólni :/ :D hát ugy programok nincsenek nagyon rajta asszem csak szótár max ami alapba rajta volt .. az is törlődhet ? :/
2012. ápr. 17. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Szótár nem, csak a nyelvek, de lesz lehetőséged letölteni. Hidd el, meglódul majd! De utána az sem árt, ha OVI Suite-tal megnézed gépen, hogy van-e rá újabb szoftver (vagy csak simán mobilon a "szoftverfrissítés", vagy "támogatás" menüpontot kell keresni). De vigyázz! Ha nem magyar régiós a készülék, akkor frissítés után nem lesz benne magyar nyelv! De meglepődsz, mennyire meglódul reset után.
2012. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jajj hát nagyon szépen köszönöm nagyon sokat segítettél :) öm és még valami : ha nem lesz benne magyar nyelv azt sehogy se lehet visszacsinálni ? / ezt a kódot amit irtál hova kell beírni ? :)
2012. ápr. 17. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Product code-ot kell átírni, de abban nem tudok segíteni "sajnos". Alapképernyőről lépj a tárcsázóba és ott írd be!
2012. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké köszi . de ez nem 100 % hogy nem lessz rajta magyar nyelv ugye ? lehet rá esély esetleg ?
2012. ápr. 17. 22:07
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi de megint kérdeznék valamit : beírtam a kódot és a biztonsági kódhoz az 12345 és azt írja ki hogy kódhiba . ez miért van ? :(
2012. ápr. 18. 13:29
 10/10 A kérdező kommentje:
ohh mégse kell megoldottam sikerült beírni a kódot . és nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget mostmár interneteni is tudok és szinte üres a telefonmemória ááá télleg nagyon köszi még 1x :)
2012. ápr. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!