Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik az okostarifa?...

Hogyan működik az okostarifa? HELP!

Figyelt kérdés
Ugye azt írja, hogy 90 megabájt multimédia adatforgalom + ingyenes böngészés, levelezés. Ez az ingyenes böngészés ez a 90 mb-on kívül van korlátlanul, ingyen. Ez azért lényeges, mert a telfonon van egy adarforgalom számláló app (telenor one touch) de az a böngészést is számolja. Akkor most az is viszi az adatforgalamat, vagy csak a számláló annyira alap, hogy nem ismeri fel a tarfát és csak számolja az összes adatot ami eddig "elböngésztem"? Köszönöm!
2012. ápr. 17. 22:11
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a 90 megát csak a multimédia szívja-e, de az tuti, hogy ha túlléped, akkoris megy a multimédia, csak lassabb. Nekem okostarifa 180 van, letöltöttem melóban egy 102 megás mixet + youtube stb, megkaptam a sms-t és utána is néztem videót youtubon. Ha átléped akkor sem kell fizetni, csak lassabb lesz.
2012. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!