Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N95 8GB. Hol lehet...

Htfshgfjhfuvhftzdhjf kérdése:

Nokia N95 8GB. Hol lehet memokártyát bele rakni?

Figyelt kérdés
Vagy wifizni hogy kell vele?Tudom hülye kérdés,de nem nagyon értek hozzá.

2012. ápr. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol, nem bővíthető, 8GB a belső memóriája. Wi-Fi a beállítások között, vagy valamelyik mappában elrejtve.
2012. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz
2012. ápr. 19. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem,csak az autóban felejtettem a tűző napon és kicsit eldeformálódott :)

Amúgy tök jó dolgokra képes,a mobiola webcam nevű progival használhatod webcamera ként is wifin vagy akár bluetoothon keresztül.Imádtam azt a telefont.

2012. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy jó teló,csak normális játékot kéne rá tölteni(csak nem tudom hol)
2012. ápr. 21. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

ngéjdzs :) kulszó amit keresel.volt hozzá anno egy keretprogram amivel vitte ezeket a játékokat,de nagy teljesítméányre ne számíts,mint pl egy középkategóriás androidnál,ugyanis az n95-nek harmatgyenge a hardware.

ha valami normálisabb grafikát akarsz és sok jó programot futtató telefont akkor,el kell felejteni a nokiát jó messzire.

Ugyanis csak a nokia használja a symbiant és azt is változtatja időközönként és így mindíg csak pár telefon van amire jó az aktuális verzió,viszont az androidnál sok gyártónak sok készüléke van és mivel jóval meghaladják a nokia mobilok létszámát így sokkal nagyobb piac amire,jóval több program íródik.Így könnyebb kincset érőt találni köztük.A néhány hibától eltekintve jól összerakott telefon az n95.

2012. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!