Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyibe kerül...

Szerintetek mennyibe kerül megcsinálni a telefonomat?

Figyelt kérdés
ahova a memóriakártyát kell bedugni az a hely nem jó. Kb mennyi a megcsináltatása szerintetek?

2012. ápr. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megtudják csinálni kb 8-10e. Ft plusz munkadíj ami szerviztől függ az általában 5e. Ft/óra
2012. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uhhh :S
2012. ápr. 18. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
De mitől nem jó? Garancia van még?
2012. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát nem teljesen vízszintesen van benne a telefonba,van rajta egy nagyon kicsi dőlés,amitől rossz az egész.

Nincs már rá garancia, de amikor volt ahonnan vettük a telefont bezáratták azt az üzletet szóval..:S

2012. ápr. 18. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
szóval photohallról lehet szó. hát szerintem ez alaplapcserével lehet megvalósítani, azért ilyen drága sztem. konkrétan nem működik, vagy csak nem tudod belerakni? mert ha csak rossz helyen van, akkor lehet telósboltban szétszedik, és kicsit meg tudnák igazítani.
2012. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen,arról a boltról van szó:)

csak nem tudom belerakni..vagyis belefér,csak van egy fél mm dőlés benne.. máshogy nem tudom elmagyarázni :)

2012. ápr. 18. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fordítva próbálod véletlen? Miért nm akar belemenni? Érte vmi fizikai behatás?
2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!