Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus ME- vagy samsung...

LG optimus ME- vagy samsung galaxy fit?

Figyelt kérdés
Sony ericsson Xperia Live With Walkmant-ne irjatok mert romániában nincs egyetlen egy szolgáltatónál sem...Előre is köszi a válaszokat.

2012. ápr. 19. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor se jó egyik sem. ennyi pénzt én nem adnék ezekért. kicsit gyűjts még, ne költsd el egyből a pénzed valami jól reklámozott hulladékra, mert gyorsan megbánod. romániában nem tudom, milyen lehetőségek vannak még.
2012. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a lehetőségek elég gyengék :D vagyis Sony Ericsson ból 1 szolgáltatónák van Neo és Neo v.... elsőre ilyet akartam de nem lehet csak Smart XXL előfizetéssel venni az meg havi 60 euro....kisebb előfizetéssel csak voadofone 880, Cosmote Cute,Motorola ex128,124,meg ilyeket...
2012. ápr. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!