Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné lecserélni...

Szerintetek megérné lecserélni a SE Xperia minimet (ST15) egy nokia lumia 710-re, ráfizetéssel?

Figyelt kérdés

kb. 30 000-ért el tudnám adni a minit, és 50 000 használtan (semmmi baja nincs) egy lumia 710


(már nem bírom ezt a kis képernyőt, nem bírom a lefagyásokat, ...)



2012. ápr. 19. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a telefont egyértelmű, hogy le kell cserélni, tehát már csak az a kérdés, hogy 50k-ból (használtan) milyen telefont lenne jó.

Ami szóba jöhet:

- HTC Desire

- Samsung Galaxy S

- Motorola Defy

- Nokia Lumia 710


Ezek 50-ből mind kiférnek, vagy a Sony Ericsson-ok akár újonnan is megvannak ennyiből (Neo, Arc, stb.), és azoknak is nagyobb a kijelzője.

Ezek közül válogass, mindegyik jó, ha nem kell Android akkor egyértelműen Lumia 710.

2012. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 19. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Android után szerintem megőrülnél a vindóztól. 35-40-ért lehet kapni Defy-t, inkább arra cseréld (vagy 49-ért kapsz újonnan Xperia Ray-t, az kicsit nagyobb, mint a Mini).
2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

defy és ray? ne szórakozz már....

ink akk neo, de windows kellene

2012. ápr. 21. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj velük?

Akkor vedd a Nokiát.

2012. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak rosszat hallottam róluk és nem tetszenek

megveszem a lumiát :D

2012. ápr. 21. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel sincs semmi baj, nem tudom hol hallottál róluk bármi rosszat is, ha nem tetszik azt megértem, úgy nekem sem kéne semmilyen telefon, akármilyen jó is.


Amúgy Android után is tetszhet valakinek egy másik oprendszer, pláne ha nem imádta az Androidot.

2012. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, utolsó válaszoló, tökéletesen igazad van (:
2012. ápr. 21. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!