Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia play vagy Nokia lumia...

AC MILAN fan kérdése:

Xperia play vagy Nokia lumia 710 vagy Apple iPHONE 3GS?

Figyelt kérdés

Xperia play: 77000 Ft (1év garanciával)

79000 Ft ( 2 év garanciával)

Nokia lumia: 83000 Ft (1 év garanciával)

Apple iPHONE 3GS: 86000 FT (1év garanciával)


De ha tudtok "jobbat" ezek az árak környékén akkor léci írjátok de akkor ha tapasztalatotok is van ahoz a telóhoz.


Persze a tapasztalatokat is szívesen fogadom ezek a telók kapcsán.



2012. márc. 31. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Lumia...De várj még kommenteket.
2012. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

xperia play, ezon a legjobb játszani (ez az első PSP phone), gyors, 8.1 megapixeles kamerája van, így ez a legjobb ebben (is) a 3 közül, lesz rá android 4.0 frissítés + ez a legolcsóbb és ettől függetlenül szerintem a legjobb is


lumiára még nincs elég játék/szoftver (legalábbis annyi nincs mint a play-re és az iphone-ra), de nem rossz készülék, gyors


iphone 3gs meg már elég régi, és nem tudom meddig támogatja még egyáltalán az apple, bár még így is jó telefon


szóval szerintem Xperia Play-t vedd, én azt venném, de akármelyiket is veszed, nem fogsz csalódni, mert mind3 készülék jó

2012. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hardver alapján Lumia > Play > iPhone 3GS


De Lumia és Play között alig van különbség, ugyanaz a GPU, ugyanaz a CPU, csak 710-en kicsit felhúzták a CPU órajelét.

Ha fontos a játék egyértelműen Play, mert érintőképernyőn nem lehet komolyan játszani, a fizikai gombok nagy előnyt jelentenek.


iPhone-ról most nem is beszélnék, elég régi készülék, persze még mindig nem rossz, olcsóbb Androidos készülékekkel simán felveszi a versenyt, de max 50 ezret ér.


Tehát ha fontos a játék egyértelműen Play, ha nem annyira fontos akkor nehéz kérdés, el kell döntened WP7 vagy Android.


Viszont a helyedben (ha tényleg fontos a játék) PS Vita-t vennék, hardveresen oda-vissza alázza ezeket a telefonokat, szerintem erősebb, mint a 3 egyben, és még így is olcsóbb (~65k).

2012. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja csak ps vita rá van 30 játék kb... és 4000-6000 között van 1 játék szóval az is 70-80 körül lenne játékokal és akkor még nincs telefonja :D
2012. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazából én is komolyabban a play és a lumia között vacillálok csak az zavar hogy nem 1 évre kéne hanem 2-4 között és addig túl sokat fognak fejlődik majd a többi teló.

És én úgy tudom hogy a lumia fejlettebb és megjelenés alapján is ujab mint a play (tehát jobban tud zárkozni az új telefonok mögé majd)


Ja meg még van egy dolog méghozzá az hogy ti ebben az értékben tudtok valami másik telefont tehát mik jöhetnek még szóba.


Meg ha tudnátok akkor egy jó-olcsó webshop oldalt linkelni akkor leköteleznétek.

2012. márc. 31. 13:41
 6/17 anonim válasza:
Az Iphonetól nem sokkal drágább az Xperia Arc s,ami azért már elég komoly telefon!!Én azt venném a helyedben...
2012. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4


Igaz, de még csak most jelent meg a Vita, majd jönnek hozzá a jobbnál jobb címek.

Illetve ez a 30 tartalom és minőség szempontjából többet ér, mint az összes játék bármelyik okostelefonra.


4-6k között egy játék? Örülnék neki, simán 10 fölött vannak a minőségibbek (pl. Uncharted 12k), de nem véletlen, nem említhető egy lapon egy Androidos/iOS-es játékkal.


#5


Ha nem akarod, hogy hamar elavuljon akkor szintén PS Vita ajánlott, okai:

- talán csak jövőre lesz ehhez hasonlóan erős telefon

- optimalizálásnak köszönhetően 3-4 év múlva is jobb grafikája lesz, mint az akkori telefonoknak

- Sony kb 10 évig tervezi a Vita-t támogatni, persze 10 év múlva már öreg lesz, de kb 5 évig még simán divatban lesz és tele lesz játékkal. Ez több, mint amennyit akármelyik telefon bírna, a legtöbbnek 1 év az élettartama.

2012. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért ne jussunk el a ps3 és xbox-ig.

TELEFONT szeretnék venni nem ps vitat.

Én inkább ezzel az egésszel tapasztalatokra vagyok kíváncsi főleg a lumia 710-el kapcsolatban.

2012. márc. 31. 15:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Ok, ezt értem, csak ahogy írtad, hogy nem akarod gyakran cserélni meg ilyenek arról a PS Vita jutott eszembe.
2012. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért kössz .


És még valami másik telefont valaki, tapsztalat ?

2012. márc. 31. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!