Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Blackberry 9500-as Storm...

Egy Blackberry 9500-as Storm készülék 15000ért megérné?

Figyelt kérdés
Storm I.-es. Használt 3 éves de működik rajta kifogástalanul minden. Nem a kedvenc szériám a Blackberrytől, de ennyi pénzért lehet hogy megérné.
2012. ápr. 20. 13:38
 1/4 anonim válasza:
mivel újonnan több mint 65ezer ft, ezért megérné... ÁM OLCSÓ HÚSNAK HÍG A LEVE!
2012. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem 10 ezerért egy használt, újonnan 70 ezer forintos telefont. 2 hónap után tönkre ment. Soha többet használt mobilt! Ettől függetlenül, neked még sikerülhet!


Inkább vedd számításba mire használnád? Egy olcsó netes díjcsomag, egy kis hűség, hogy sz@aré hugyé dobálják méregdrága telókat. Elég régi előfizető vagyok, a 2 éves lejáratkor készüléket váltottam 1 éve. Akkor 7 ezer (!!!) forintért kaptam egy Nokia C5-03-t.

2012. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A használt telefonokkal én is mindig csak szívtam. Ezzel is érzem, hogy nem lesz másképpen.


És teljesen igazad van, de egyenlőre egy wifitengerben élek és dolgozom. Így egy előfizetéssel igazából egy halom ki nem használt szolgáltatásért, igazából szépen lassan kipengetném a telefon árának többszörösét is. (persze más annak aki kihasználja...)


A Stormot egy próbának szánom a BB-nek. Ha a rendszer bejön maradhat. Ha nem, akkor megy fel az ebayre (ennyiért talán el is viszi valaki ismét).

2012. ápr. 24. 01:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké.


Ez volt életem legjobb telefonja. Nagyon jó állapotban kaptam rengeteg cuccal körülvéve és 20000forintért adtam el pár napja, csak a telefont. Egy komplett utazó Blackberry töltőszettet, bőrtokkal, megtartottam magamnak.


Sajnos a Storm, bár tökéletes állapotban volt, remekül működött (még plusz aksi is volt hozzá, igaz a sima aksijával is 5-6 napig elvolt töltés nélkül) remek funkciókkal volt tele, csak sajnos a navigáció hiánya és az előfizetés nélkül használhatatlan netes funkciói miatt ébresztőórának tudtam maximum használni (pedig kalsszisokkal jobb volt mint a nokiám amit nyúzok és sajnos ahogy néztem ez nem a wifi hiány volt a BB-ben. Egy wifis BB se használható ennél többre (igaz van benne böngésző) mert kell neki a BIS).


Egész megszerettem ezt a fajta touchscreent is, nincs az a "folyton belépek valamibe amikor véletlenül megérintem" probléma.


Összességében mégis jó volt megtapasztalni a Blackberryt és a végén még pozitívan is jártam. Ha nem lenne ez az erőltetett BIS függőség és lenne rá normális offline navigáció akkor biztosan ilyen készülékem lenne.

2012. máj. 14. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!