Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Wave GT-s8500 (wave...

A Samsung Wave GT-s8500 (wave I) telefonra lehet-e Bada 2. 0 op. Rendszert telepíteni, v. csak az 1.2 fut rajta?

Figyelt kérdés
A Samsung Kies midnen csatlakozáskor megkérdezi,hogy frissítem-e a telefon szofverét.Az igazság az,hogy nem merem bevállalni,mert félek,hogy elvesznek a rajta levő adatok.Aki csinált már ilyet,azt arra kérem,írja le egy pár szóban,hogy ez mekkora kockázattal jár!
2012. ápr. 21. 10:34
 1/2 leo432 válasza:

Szia! Lehet hogy már nem érdekel a dolog de csak most láttam a kérdést... Nekem T-Mobilos Wave I-em van, a párom a megkérdezésem nékül frissítette Kies-szel az 1.2-t 2.0-ra most nyáron. Minden eltűnt róla, még a telefonkönyv is! Amikor 1.0-ról frissítettem 1.2-re, előtte mindent gondosan lementettem és minden megmaradt:)

A 2.0-ról: fórumokon sokan panaszkodnak rá, nekem két dolog ami nem tetszik hogy nagyon gyorsan lemeríti a Wave I aksiját és nincsenek hangprofilok. Amúgy tisztára androidos kinézete van.

Mobilarenan vannak fórumok ott tudsz még frissítésről olvasni.

2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ,de lemondtam róla.

Öcsémnek Wave II van,de sokat panaszkodik a Bada 2.0-ra.

Úgyhogy maradok az 1.0-nál.

2013. jan. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!