Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 jó szerintetek?

Samsung Galaxy 3 jó szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják nem jó sokan azt hogy jó na most ezzel mit kezdjek?
2012. ápr. 21. 16:48
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
telenor one touch-ról vélemény?
2012. ápr. 21. 19:43
 32/50 Tajti Miklós ***** válasza:
serintem vegyél samsungot de ne galaxy 3 mat hanem valami komolyabbat galaxy W az az igazi
2012. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
SE Live, 36e. Az alatt nincs jó telefon, ami megérné az árát.
2012. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan azt mondják nem jó sokan azt hogy jó na most ezzel mit kezdjek?"


Nos az a helyzet, hogy a galaxy 3, mint írták egy 2 éves konstrukció és már a megjelenésekor se volt igazából egy hűde nagy szám.

Csak azért lett viszonylag (inkább nagyon) sikeres, mert akkor jött ki nagyjából vele egy időben a Galaxy S és a Galaxy s sikerének köszönheti a Galaxy 3, hogy egyáltalán sikeres tudott lenni. Ez nagyrészt annak volt köszönhető, hogy a legtöbb embernek nem volt 140k forintja az s-re, hát ott volt a Galaxy 3 ami jóval olcsóbb volt és vették mint a cukrot, ha már Galaxy akkor ez is jó.


Fenéket volt jó... Mint írták, nincs benne GPU, ez azért elég vicces. Akkoriban a legtöbb gyártó ennél olcsóbb telefonokat is legalább adreno 200-as Gpu-val kínált, lásd pl. az általad említett X8-at is, többek között.


Ha játszani is akarsz akkor nyugodtan felejtsd el a Galaxy 3-at.


Említetted a telenor one touch-t, hát az messze jobb, mint a Galaxy 3, de ha telenor-nál akarsz venni, ott a SE Live with walkman kártásan 42000 ft, viszont ez már sokkal jobb, mint a Telenor One Touch is. A galaxy 3-at nem is lehet egy lapon említeni ezen 2 telefonnal.


Ha jót akarsz one touch, ha még jobbat akkor sony live.

Viszont ha egy rakás xart akkor galaxy 3...

2012. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 ganksta válasza:
Tavaly nyáron vettem galaxy 3-at,hulladék szar!4szer volt már szervizben,ami létezik minden javítva volt rajta.A kamera pl. a mai napig nem jó.Próbáltam eladni:15000ft-ot kínáltak érte,40-ért vettem.Lassan megőrít ez a telefon.
2012. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
akkor telenor one touch lesz eből szerintem!Még egy kérdés a telenor one touch az nem az alcatel egyik fajtája?
2012. ápr. 22. 11:08
 37/50 anonim ***** válasza:
de az amúgy az se jó telefon csak olcsó azon akad 1-2 játék a live szinte semmi gondold meg.
2012. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
hagyjatok már azzal a roha*t live-al 2 embernél láttam eddig !!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 22. 13:06
 39/50 anonim ***** válasza:
és akkor mivan a 2 embernél láttad ?? én több embernél látam samsung 5230 mint sgs 2 akkor most az jobb?? de látszik nem értesz a telefonokhoz de ahhoz is hülye vagy hogy el fogad amit a többiek mondanak de ha neked szar telefon kell akkor vegyél szart.
2012. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
annyira mindenki a SE Lice-t fújja kis törpe telefon alig lehet megfogni haggyuk má...
2012. ápr. 22. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!