Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom hogy miért van az...

Német huhász kérdése:

Nem tudom hogy miért van az hogy egy mobiltelefon még fajtán belül is eltérhet? Például nekem egy samsung galaxy s i9000 van, de nincsennek benne olyan élô háttérképek amik más i9000-es telefonokban vannak. Pl. : ocean waves és a többi.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Eltérő romok lehetnek rajta...

De ettől függetlenül le kell tölteni, telepíteni, futtatni és enjoy!

2012. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisvuk29 ***** válasza:
Van,hogy alkalmazások és képek esetén nem mindegy,hogy független vagy melyik szolgáltatótól van.Régen én az SE w200i-val voltam így,hogy más képek és témák voltak egy t-mobiloson mint az én vodás telómban.Ha független akkor maradnak a romok,de nekem ez már rég történt így már változhatott a dolog.
2012. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a GSM-online-on néztem a bemutatót tehát ott telenoros és az enyém is az.Esetleg nem lehet hogy azért mert azon régebbi az android vagy màs az alapsáv verzió? Mert az enyémen i9000xxjvp az android pedig 2.3.4 .
2012. ápr. 21. 20:08
 4/4 Tajti Miklós ***** válasza:
Szolgáltató függő
2012. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!