Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem vissza a régi...

Hogyan tegyem vissza a régi kernelt a telefonomra? (XPERIA X8)

Figyelt kérdés
Ma felraktam egy új ROM-ot(ICS) és hozzá egy Kernelt(nAa-ics)kíváncsiságból,hogy milyen.Az a gond,hogy nincs térerő,ezért nem tudom használni a mobilnetet,és nincs kamera(azt tudtam).Szeretném visszarakni a telefonomra az nAa-11-es kernelt,de a flashtool azt írja,hogy kapcsoljam be az ismeretlen forrásokat(be van kapcsolva),ezért nem tudja feltenni a kernelt.A PC Companionnal pedig nem tudom javítani a telefont.Mit tehetnék?Lehet,hogy kéne a frissebb flashtool?Ha igen,akkor tudtok adni linket?Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 21. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a gyári ROM-ot,de nem tudja feltenni a flashtool.A PCC sem tudja frissíteni,és X10-nek hiszi a telefont.
2012. ápr. 22. 16:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Próbàld többféle rommal, ha nem jó próbáld seus-al vagy wotan-al.
2012. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na sikerült :)
2012. ápr. 22. 17:17
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2012. ápr. 22. 17:26
 16/17 A kérdező kommentje:
Az ismeretlen forrásokat kikapcsoltam,majd vissza,és utána már tudtam kernelt cserélni flashtool segítségével.
2012. ápr. 22. 17:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak most olvastam ezt a kérdést.


Utolsó:

Mi van akkor, ha valaki pl. téglázza a telefont és akkor már be se tudja kapcsolni. Az, hogy fogja ki-be kapcsolni az ismeretlen forrásokat?

2012. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!