Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ROM-ot és Kernelt...

Melyik ROM-ot és Kernelt tegyem a telefonomra (XPERIA X8), ami stabil, gyors, és lehet használni a mobilnetet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nyisd ki a bootloadert a leírás alapján:


[link]


A legjobb és stabil szerintem a MiniCM7 2.2.0-es verziója!

(ez a legújabb verziója) :


[link]


Itt keresd ki a ROM-ot amit az előbb leirtam és telepítsd fel a leírás alapján!


Még valami: MINDENT OLVASS EL !!! VOLT MÁR ILYEN PROBLÉMÁM MÁSOKKAL IS,HOGY EGY LÉPÉST KIHAGYOTT ÉS MÁR TÉGLA LETT A TELEFONJA(magyarul tönkrement) Úgyhogy te is számolj azzal hogy ezért sem én sem a fórum tagjai nem vállalnak felelőséget! + Ez a művelet garanciavesztéssel jár!

2012. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást,de tudom hogy hogyan kell bootloadert nyitni(már nyitva van pár hónapja :D)
2012. ápr. 17. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretnék választ kapni hogy melyiket. Valamiért a cm7-ben nálam kifagynak az alkalmazások. ÉS nem értem vele gyorsabbnak a telefont (legalább is nem sokkal).
2012. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!