Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet APK fájlokat...

Hogyan lehet APK fájlokat kiszedni androidból?

Figyelt kérdés
Az előző telefonomon a BT file explorerrel lehetett kiszedni appokat azért mert át lehetett pakolni memória kártyára és rootolva is volt. A mostani modelben viszont nincs memória kártya és nem is áll szándékomban rootolni... amúgy program magyarítása miatt szeretném szeretném a programot kiszedni a régebbi verziósok amiket találok azok meg sajnos kicsik a kijelzőmre :/ Az értelmes hozzászólóknak előre is köszönöm!

2012. ápr. 22. 20:20
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Gyári apk fájlokat nem tudsz root nélkül...
2012. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem gyári app playről húzom le de root nélkül sajnos a lehetősége sincs meg az átpakolásnak megnyitni meg azért nem akarom mert a Sony azt mondta,hogy rootolt telefonok nem kapnak ics-t
2012. ápr. 22. 20:42
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

XDD nem kapnak ICS-t? érdekes...:d


Nekem rootolt x10 mini pro-m van (gyárilag 2.1 a max) és 4.0-t kipróbáltam rajta.. de mindegy:D

Rootolt telóra ugrik a gari, de visszaállítható. Tehát akkor most mit is akarsz? Az apk fájl kell neked? letöltöd az astro file managert és ott backup funkció.

2012. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
apk manager
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 'MobileGO' nevű Programmal tudsz Exportálni Alkalmazásokat a Telefonodról ha jó tudom 'Root nemszükséges'.:)
2013. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!