Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem mukodik a mobil...

Miert nem mukodik a mobil netem? (Samsung Galaxy Mini)

Figyelt kérdés
Ha eppen nem volt valahol wiFi akkor automatikusan bekapcsolt az adathalozati uzemmod.. Nos elobb probalkoztam ramenni csak mert nem volt kedvem az itthoni netre kapcsolodni mert nekem telon az picit lassu...Nos nem sikerult bekapcsnom.Ugyebar nekem ez elofizus net karacsonyra kaptam igy a telot a szuleimtol. Viszont ha ratoltenek penzt a telora akkor levesz X forintot es ugy szabad a netezes.. Nem tudom hogy most valamit kinyomtam ezen a nyamvadt telon vagy elrontottam e vagy csak nincs eleg kredit a telon..Nem nagyon merek szolni anyaeknak mert felek h leszidnak es elvveszik tolem..segitsetek pls!!!ha esetleg tudjatok mit nyomhattam ki mondjatok meg.ja es ma(vasarnap) meg delutan mukodott tehat nem ertem:``( olyan szerencsetlen vagyok.. 16/L
2012. ápr. 23. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ha jól értem adathálózatot szeretnél.

beállitások-vezetéknélküli hálózatok-mobilhálózatok-és a pipát vedd ki a csak 2g hálózatoktól,és tedd át a csomagkapcsolat használatára.

2012. ápr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ugy van :/
2012. ápr. 23. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem volt jó, vagy csak mostanában nem jó?

A mobilhálózat beállításánál, a hozzáférési pontoknál az APN jól van beállítva?

Nézd meg a szolgáltatód honlapját, vagy itt egy leírás: [link]

2012. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig tokeletesen mukodott.es koszononm;)
2012. ápr. 23. 07:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar mukodik,nem volt eleg kredit
2012. ápr. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!