Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket lesz érdemes majd...

Melyiket lesz érdemes majd megvenni? (lent több infó)

Figyelt kérdés

HTC ONE X

[link]

samsung galaxy s3

[link]

melyik lesz a jobb?

ÉS MELYIK A SZEBB?

és miért?

előre is köszi a válaszokat :)



2012. ápr. 19. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én One X-et vettem, Május 3.-án meg is érkezik, nagyon sokat kerestem utánna a dolgoknak, és neked is csak ajánlani tudom, a Sense 4.0 valami elképesztő, nemhiába a világ legjobb kezelőfelülete (nem hivatalosan), és ICS 4.0.3-al jön, amit frissíthetsz 4.0.4-re. 4+1 magos magonkénti 1.5 gHz-es proci (az ötödik 500mHz a kisebb dolgok pl: zenehallgatás működtetésére) így lassabban merül, 4.7 colos 1280×720 p HD Multi-touch kijelző, 1800 mAh-ás akku. És bizton állíthatom, jelenleg ez a legjobb telefon a piacon, ráadásul már a boltokban van, az S III-at Máj. 2.-án mutatják be, rá 2 hónap kb. a sorozatgyártás. Mindenképp ezt ajánlom.
2012. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!