Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes facebook beállítása!?...

Ingyenes facebook beállítása!? Okostelefonnal?

Figyelt kérdés

Eddig Go!Net volt aktiválva a telómon ami azt jelentette hogy 90 ft havonta :) ezt lemondtuk mert ezekután már 590 ft lett volna . Hogyan tudnám beállítani o.facebookot ? most nincsen semmilyen mobilinternet aktiválva a telómon.

+NETSTART-ot elküldtem a 1430-as telószámra de azt írta ki hogy nem elérhető :O :S vagy ez a netstart ugyanaz mint a gó!net és azért nem engedi mert már egyszer volt ?

Noki C5-03as telóm van dominós tmobile os valakii segítsen ! :))


2012. ápr. 23. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rámész 0.facebook-ra nem jön be? bár nem biztos, de lehet, hogy be van kapcsolva, csak nem tudod. egyébként ugye 2 hónapig használtad a mobilnetet? mert addig 90 Ft, és egyébként ha váltogatod, akkor újraindul. decemberben átállították 100 megásra, 2 hónapig volt 90 Ft, most visszaváltottam 30 megásra, és újból csak 90 Ft-ot vont le.
2012. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem jön be elküldtem az üzit és azt írta hogy nem jó :S nem hiszem hogy ebbe lennék sőt biztos hogy nem mert ma mentem vissza és azt mondták hogy most nincs rajta smmilyen net .. ha akarok és kiválasztottam menjek vissza :S de én csak ingyen facet szeretnék .. :):S de nem értették meg
2012. ápr. 23. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld megcsinálni neten. belépni a my t-mobile-ba. telefonszám, meg azt hiszem alapból 1234 vagy 12345 a jelszó, ott is tudod rendezni, hogy milyen szolgáltatások vannak beállítva.
2012. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem enged belépni pedig saját jelszót csináltam :S
2012. ápr. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!