Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltudnátok sorolni 10 (de...

Feltudnátok sorolni 10 (de legalább 5) indokot, mit tudna csinálni egy 16 éves tanuló egy okostelefonnal? (facebook és hasonló témák kilőve alapból )

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm. :)
2012. márc. 13. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan programokat tölthet le amit más készülék nem tud.
2012. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legfontosabb indok amiért kell az új telcsi, hogy anélkül ki fog lógni a sorból, és a társai kicikizik mert csóringerek a szülei, akik nem képesek rendes telót venni neki!


Vegyetek neki, de a régit se dobjátok ki! Jól fog jönni amikor suli után a cigányok kirabolják a csili-vili cucc miatt!

:D

2012. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Hazatelefonálni, kész-e az ebéd.

2. Hazatelefonálni, kész-e a vacsora.

3. Felhívni havert, mikor ér rá.

4. Hívást fogadni havertól, hogy nem ér rá.

5. Villogni haveroknak.

6. Villogni haver csajoknak.

2012. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Pl. ha veszel egy csúcskategóriás okostelefont, akkor nagyon sokat spórolhatsz.

Nem kell külön venned fényképezőgépet, számítógépet, stb.


Ha így nézed akkor megéri venni okostelefont.


Yupiter

2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 indok nincs szerintem de ittvan néhány : jegyzetelni (nem lapra kell írni) játékok,zenék,videók,fényképek. sms ezni és telefonálni ha van rajta net bármit meg tud nézni csomó alkalmazás van rajta ami hasznos lehet illetve érdekes konkrétan arra jó mint 1 mini számitógép
2012. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És milyen árszegmensbe érdemes gondolkodni ? 20-50e ? Esetleg 100e forint körül ?
2012. márc. 13. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:

A Sony Ericssonnak vannak jó okostelefonjai 30 000 és olyan 45 000 között. Ezek középkategóriásak (pl: Live with walkman, Xperia X8, Xperia Mini [nem az Xperia X10 Mini!!]).


Aztán a Samsungnak is ott a Galaxy Mini, és a Galaxy Gio. Ezek is olyan 35 ezer, és 45 ezer körül vannak.


Az Alcatel telefonja, a Telenor One Touch 30 ezer forint (persze csak a Telenornál kapható). Ez bőven megéri az árát, de sokaknak nem tetszik.


Ezek a középkategóriásak, a Galaxy Ace már nem éri meg az árát. Tehát olyan 30 ezer és 45 ezer közt kapni korrekt okostelefonokat.


Egy csúcskategóriás készülék viszont már nagyon drága. Bőven százezer forint felett vannak, egy 16 éves gyereknek nem vennék ilyet. Egy ennyi idősnek bőven elég egy középkategóriás, amiket leírtam. (Csak példaképp: a Sony új telefonja, az Xperia S olyan 130 ezer körül lesz, ezért pedig egy aránylag jó számítógépet lehet venni. Ennyi pénzért szerintem nem kell okostelefon.)



És, hogy miért jó egy okostelefon? Én már tévedtem el egy idegen városban egy buli előtt, és akkor csak bekapcsoltam a GPS-t a telefonomon. Rögtön odataláltam. De jöhet bármilyen probléma, könnyebb rá megoldást találni. Ott az internet, amivel könnyebb információt gyűjteni. Volt rá példa, hogy az osztályfőnököm mindenkinek egyest adott, ha nem volt kitöltve az ellenőrző. Felmentem az e-naplóra, és kitöltöttem. Nem kaptam egyest. De még sorolhatnám a végtelenségig. Amennyiért ma sima "mezei" telefont kapni, ahelyett megéri az okostelefon.

2012. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Fejleszteni rá.

2. Belenyúlkálni a rendszerbe, főzött romokat tenni rá, meg hasonlók.

3. Leszedni rá egy jó szótár programot, és szótárazni rá.

4. Verseket írni.

5. Játszani.

6. Geocaching.

7. Túrázásnál térképként használni.

8. Böngészni.

9. Levelezni.

10. Minden egyéb telefon funkció.


Mikor 16 éves voltam, nem volt okostelefonom, de volt egy érintőképernyős PDA-m, ezek közül 1,3,4,5 volt az, amiket csinálni tudtam vele, a többit csak szerettem volna, a 10-esre pedig volt külön nem okos telefonom.

2012. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pl ha most lennék sulis akkor pl órarendet is letölteni . Vagy tudnának az osztálytársaim szólni h hahó elmarad az első óra ne Gyere be az épületbe.

Nálunk be kellett reggel csekkolni s suliba s csak nap vvégén johettl ki. Okosfonok révén viberen olcsobb az sms,telefon.pl otthon wifi esetén...esetleg könyv letöltés lehetőség... En pl a házikat beadandókat is beirnám s csicseregjen hogy hajó 2 nap múlva le kell adni vmit...

2014. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!