Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Megőrülök lassan...

Mit tegyek? Megőrülök lassan hogy nincs olyan telefonom de nem vesznek nekem!

Figyelt kérdés

hmm... hogy vegyem rá a szüleimet h vegyenek nekem egy szupertelót?? Nem akarnak!!! Azt mondja anya h az érintőképernyős elromlik könnyen meg azt mondják h az internetnek nagy tarifája van meg h nem azt kell utánozni amit ezer ember csinál!! Megőrülök h elárasztja a facebookot a rengeteg olyan ember aki telóról van és olyan fotók amiket telóval csináltak, én meg NEM CSINÁLHATOM MERT AZ ÉN TELÓMRÓL SE NETEZNI SE FÉNYKÉPEZNI SE LEHET!!

Mit tegyek?:‘(((((((


2012. ápr. 23. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Így jártál. Nyugi én se vennék neked a szüleid helyébe csak azért mert 'másnak van'.

Gyűjts pénzt aztán vedd meg.

2012. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De még nem vagyok annyi idős h lehessen már az én nevemen teló de azért nem is vagyok 10 év alatti
2012. ápr. 23. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mit értesz szuper teló alatt?Nyilván én sem vennék neked 120 ezerért egy Galaxy S2-t, ha a facebookot és a fotók feltöltését egy 30 ezer forintos telefonon is el lehet intézni.

De ha csak emiatt kell neked új telefon, persze, hogy én sem fizetnék ki neked ennyi pénzt érte.

2012. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg normális hogy 1 gyerek kap okostelefont ha nem is 100 ezreset de szerintem 20-30 ezresett a legtöbb család meg tudna venni.. ennyi öröme legye na gyereknek amit meg a szüleid mondanak hülyeség egyik se igaz.
2012. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
itt volt a húsvét, van szülinap, névnap, minden egyéb. én 19 éves vagyok, direkt nem mentem el sok helyre húsvétkor, mert kinőttem már ebből, de nagymamám ígyis megdobott 10ezer Ft-al, annak ellenére, hogy nem fogadtam el, összejött 24ezer Ft(hozzá kell tenni, nem gazdag családunk van). esetleg nyári munkára is elmehetnél, nem tudom hány éves vagy, meg hogy faluban/városba laksz-e, de biztos van olyan munka, de akár még otthon is. közlöd anyudékkal, hogy ha segítessz a családban, akkor előbb-utóbb csak megveszik. ingyen nem hullik az öledbe, másik pedig tényleg az, hogy én se kezdtem jó telefonnal, mostmeg iphone-om van, már saját megtakarításból.
2012. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés, mindig meggyőzően érvelj!

Második lépés! A szüleidnek mondd meg, hogy az internetért nem kell mindig fizetni! A telefonokban megtalálható az úgynevezett WIFI eszköz, melynek segítségével ingyen internetezhetsz, ahol van wifi jel! (kávézókban, néha könyvesboltban, gyors éttermekben, vagy a panelházak környékén mindig van wifi kapcsolat amire rácsatlakozol és már van is neted, és neked ezért nem kell fizetni! De ha nincsen wifi jel, és te akkor is akarsz netezni, akkor kell csak mobilnet!

2012. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"érintőképernyős elromlik könnyen"


Hát az nem tud csak úgy elromlani magától!

Csak akkor romlik el ha leejted stb.!

Viszont az tény hogy az érintős telókra vigyázni kell!


Internetet meg nem muszáj venni! Ahogy előttem írták ott a WiFi vagyis ingyen net! (ahol van jel)


Gyűjts magadtól! Az úgyse a szüleid pénze!


Ha mégis veszel telót írj egy privát üzenetet és megmondom milyen kell neked!

2012. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tajti Miklós ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok tavaj az egész nyaramat végig robotoltam családi válalkozásban meg ráment a balagási zsozsóm is és nem jött össze az év ezért nem vetem telót de ez évben legalább 70 ezerért veszek okos telefont. és nem iphonet mert Samsung pári vagyok tehát egy galaxy mini tökéletes a számodra
2012. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére nekem rendesek a szüleim és megkaptak amit kértem :D de ha nem vennék meg akkor meg probálnám indokolni miért kéne esteleg valamilyen munkával probálnák pénzt szerezni
2012. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tajti Miklós ne ajánlj már szar telefont neki. én biztos nem vennék galaxy mini-t semmi pénzért...
2012. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!