Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem Samsung galaxy...

AlexDP29 kérdése:

Most vettem Samsung galaxy ace-t és nem tudom csatlakoztatni PC-re. A menü beállítások alkalmazások fejlesztés USB hibakeresés pipa módszert végigcsináltam de nekem így sem működik. Kell még valamit ezen kívül beállítani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 04:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tálcasort lehúzod, az usb kapcsolat módjánál állítsd be, hogy háttértárként működjön a telefon.
2012. ápr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Galaxy Gio-m van. Szintén ilyen hibám volt, a gép nem ismerte fel a telót. A megoldás végül az lett, h letöltöttem a Samsung honlapjáról a Samsung Kies nevű programot.

Ez egy olyan progi, amiben tudsz zenéket, videókat, névjegyeket másolgatni stb. A lényeg, h telepítés közben usb drivert is telepít. Ha fent van, akkor már észlelni fogja a telódat. A programot nem feltétlen kell használnod ha felraktad, mert telepítés után már a Sajátgépben is megjelenik a teló sima meghajtóként.

2012. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsubab válasza:
én is feltelepítettem de még így sem enged semmit, sőt az sd kártyát gépbe téve arra sem enged semmit tenni. már teljesen elkeseredtem. ennyire drága telefon és még csak normálisan se lehet használni. nem értem.
2012. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!