Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program androidos...

Van olyan program androidos SonyEricssonra, amivel a 4 sarokban lévő ikont átpakolhatom máshová? Illetve olyan, amivel wifin keresztül a gépről a telefonra pakolhatom a cuccokat (zene, kép, stb)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyat is szeretnék, amivel a sok felesleget gyári alkalmazásokat el tudom távolítani (mivel csak így nem engedi).
2012. ápr. 26. 10:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Rootolással, és főzött rommal lehet törölni gyári appokat, és gondolom van olyan főzött rom, ahol szabadon cserélhető a sarokban lévő alkalmazás.

Ha a szinkronizációs szoftver a gépen engedélyezi a vezeték nélküli szinkronizációt, akkor a wifis adatátvitelre is van lehetőség.

2012. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"és gondolom van olyan főzött rom, ahol szabadon cserélhető a sarokban lévő alkalmazás."


He?


Már az x8-ban is azt raktál a sarokba amit akartál, de csak egyszerre egyet a gyári romon is.

A 2011-es modelleken pedig egy sarokba 4 ikont lehet rakni...

2012. ápr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:

Wifis adatküldésre az Airdroid kiváló.

A négy sarokban lévő ikont max úgy tudod "átrakni" máshová, hogy egy másik launchert raksz a telefonra, azt meg úgy variálod ahogy akarod.

A gyári appok eltávolításához pedig - ahogy már írták többen is - rootolni kell a telefont.

2012. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A négy sarokban lévő ikont max úgy tudod "átrakni" máshová, hogy egy másik launchert raksz a telefonra, azt meg úgy variálod ahogy akarod."


Magyarázzátok már el, hogy a 4 sarokban lévő ikonokat miért csak másik launcherrel lehet átrakni máshová?

Az én live with walkman telómon, ha hosszan rányomok a sarokra ahol 1 ikon van vagy megynyitom a sarkot, ha több ikon van és utána nyomok rá hosszan egyre, akkor oda rakom ahová akarom. Akár az alul lévő kukába is...

2012. ápr. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a "négy sarokban lévő ikon"-al arra gondolt a kérdező, hogy magát azt amibe bele tudsz rakodni, azt hogy tudod arrébbrakni. De így visszagondolva lehet, hogy félreértettem :D
2012. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az Airdroid tényleg jó :) És az ikonokat is át pakoltam.

2012. máj. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!