Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok operációs rendsze...

Honnan tudok operációs rendszert letölteni a Samsung s3650 corby telefonomra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2012. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Gyárilag van rajta, nem kell rá másik.
2012. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Na azért az MTK platformot egy touchwizzel felturbózva nem nevezném operációs rendszernek, mert nem az. :D

Ettől függetlenül sehonnan sem lehet letölteni rá op.rendszert.

2012. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Meg ilyen gyenge hardverekkel felszerelve minek? Még android se futna el rajta jól...
2012. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha nem megy rajta? Gyenge hardver??? Mi a tököm,már a telefon számítógépnek kell vagy mi? A telefonon telefonálni kell,és CORBY azért lényegesen többet tud ennél..!
2012. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De lényegesen kevesebbet tud a társainál és ezt kell itt nézni! Nem kell számítógépnek lennie, de vannak az embernek bizonyos elvárásai, amit nekem például nem adott meg. És igen, gyenge a hardvere még így is, tehát minden fejlesztés kizárva, sőt még így is jelentős feladat neki elvégeznie a dolgát.
2012. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Telefonon nem telefonálni kell? Vagy már az elvárás az,hogy tudjon annyit,mint egy számítógép?

Mi a baj a CORBY-val???

Lehet rajta:

telefonálni

sms-t írni

zenét hallgatni

netezni

fényképezni

videót készíteni

filmet nézni(ha rátöltök)

És sok egyéb...

EZ MIND NEM LENNE ELÉG???????????????????????????

Elég furcsa,hogy sok gyermek éhezik,és még ennyijük sincs,itt meg azon bosszankodnak egyesek,hogy éppen nem tud annyit az a telefon,és nem 2 magos proci van bene,ha nem kevesebb. Erre való a pc!

2012. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

EZ a baj a mai fiatalokkal,nem tudják megbecsülni azt,amijük van! Másnak még ennyi sincs,de örülnek annak ami!

A legjobban azt utálom,mikor az egyik leszólja a másik telfonját,gépét,kabátját stb,mert éppen neki nincs,vagy nem telik jobbra!!!!!!!

2012. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Oké én is tudom mi a helyzet, nem kértem felvilágosítást. Ma már teljesen más értelmet kapott a mobiltelefon, mint régen. Sok előnye is van neki, nem csak a megbecsülés dologról kell nézni az egészet. Igen tud fényképezni, de mondjuk eléggé rossz minőségben, tud SMS-t írni, de a szuper érintőképernyőn nehéz vele, filmet is csak a megfelelő formátumút tudsz vele nézni, mivel nem lehet rá lejátszót tölteni, mint mondjuk egy Androidra, memóriakártyát nem olvassa be stb... Ha neked csak az említettekre kell egy telefon, akkor ne osztogasd a tanácsaidat ITT kérlek, ha pedig többet akarsz egy "mobiltelefontól" akkor fogd fel, hogy ma már sokkal hamarabb értékét veszti egy telefon, mert mindjárt egy évre miután megveszed, jön egy újabb modell, ami felváltja. Ezért célszerű olyan telefont választani, amire ez után is lesznek frissítések, nem felejtik el, mint mondjuk a Corby-t és viszonylag sokat tud például egy okostelefon az árához képest, hogy a modellváltás után is jól tudj boldogulni vele és ne a GYIK-on keresgélj hozzá szoftvert. Csak példaképpen, anno 2 éve a Corby a legolcsóbban is 20E körül volt és valljuk be, nem nagy tudással. Most jó, ha el tudod adni egyáltalán 5 ezerért. Nem is annyira strapabíró, hogy hosszútávon kibírná és nem is tud annyit, tehát szerintem veszteséges és rossz döntés a megvétele. Én inkább megveszek egy jobb telefont, és igen akár osztom is az észt ezért, de kibírok vele sok időt. Ja és hogy miért nem PC és miért nem veszek olcsó egyszerűt? Ma már amilyen telefonok vannak, akár alkalmilag egy kamerát is helyettesítenek, szükség esetén internet hozzáférés, vagy GPS és mondjuk ez lehet akár vészhelyzet is, arról nem beszélve hogy akinek nem telik külön fényképezőgépre, navigációra MP4 lejátszóra stb. az megtalálja mind ezt egy mobiltelefonban. Így is fel lehet fogni. Éhínség akkor is lesz, ha a jobbikat veszem meg és ettől még nem biztos, hogy szórom a pénzt, inkább spórolok vele a többi dolgokon!
2012. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én soha nem fogom lesz@rozni a másik dolgát. Nekem a CORBY bőven megteszi,másnak még ennyi sincs. CORBY-n is lehet netezni,és még sok mindent. 2 éve a CORBY nagy ,,divat,, volt. Akkor vegyek 2 évenként telót,mert ez a divat,vagy mert többet tud? Van nekem ennél,nagyobb gondom is!
2012. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!