Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok operációs rendsze...

Honnan tudok operációs rendszert letölteni a Samsung s3650 corby telefonomra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És ha jól értem,a TE logikád alapján:

- Vegyek Wii U-t,mert az a legújabb,és a legjobb(elvileg)

-Vegyek 100.000.ft-os telefont,hogy tudjunk full HD-t,meg egy csomó olyat,amit a gép is tud(nem tudom,ak minek nekem egy jó pc :) ) ,meg azért,hogy ne kelljen jövőre is újat venni.

-Vegyek egy full Pc-t,mert 2-3 év múlva már nem lesz olyan erős.

Biztos,hogy ez helyes gondolkodás? Mennyi pénz lenne ez?

Ha neked az tetszik,sok boldogságot kívánok hozzá,komolyan és őszintén,de létszíves vedd figyelembe,hogy sok embernek van ,,gyengébb,, dolga,telója stb....,és neki az megteszi,és nekik ez a jó,ahogy nekem is! A CORBY mindent tud,amire szükségem van,minden másra ott a PC!

Gondolj bele,akkor minden ember cserélgesse a telóját 2 évenként,meg minden cuccát? Van ennyi lovettájuk az embereknek szerinted? Szerinted HÁNY GYERMEK ÖRÜLNE EGY CORBY-NAK????? SOKAN! NAGYON SOKAN! De ha neked ez kell,hajrá,csak azért ne mond a máséra,hogy gyenge...

2012. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem, de mondjuk hogy tud netezni a corby? Csak mobilnettel. És ez nem pénzpazarlás? Ezek szerint te sem csak telefonálásra használod... Mindegy ne kezdjünk új vitát.
2012. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem neteztem még vele,mert arra ott a számítógép! Csak írtam. Én tudod nem vagyok egy gazdag ember,és nagyon boldog vagyok,hogy van egy CORBY-m!
2012. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy ilyen sz@rra telt úgy látszik....De télleg ne vitázzunk,csak kérek tiszteljük a másikét,én tiszteltben tartom,azt ami neked van,te meg azt ami nekem van. :)
2012. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem pazarlok. Nincs se PSP-m se Wii-m, csak egy 4 éves PC-m. A Live with Walkman 32 ezerért és amit tud, nem volt drága. Nem azt mondom, hogy szórni kell a pénzt és nem nézem le azt annak, akinek gyengébb telefonja van, ha nem kötekedik az érveimmel. Szóval a félreértések elkerülése érdekében: én tudom mire kell, azért veszek komolyabbat. Viszont akinek nem kell ennyi mindenre, annak sem ajánlom, hogy megvegye a rosszabbat olcsóbbért. Én inkább a jó ajánlatokat megvárom.
2012. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Na,akkor ezt megbeszéltük. :) :)

Nekem a corby megteszi. A szomszédunkban egy 19 éves srácnak egy 2005-ös NOKIÁJA VAN,és nagyon szereti. :)

2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én soha nem cserélném el a corby-t,max egy telóra esetleg:

SONY Xperia tipo. :) Max erre a telóra,másra nem! :) Nagyon a szívemhez nőtt. :D

Neked milyen telod van?

2012. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előtted írta, hogy Sony Ericsson Live With Walkman...
2012. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontosan. Előtte volt egy K750I, meg közben a corby.
2012. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs nem figyeltem....:)
2012. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!